Автомобільне освітлення
 
Компанія OSRAM отримує нагороду Bosch Global Supplier Award як найкращий постачальник

Компанія OSRAM отримує нагороду Bosch Global Supplier Award як найкращий постачальник

18.07.2017

Група компаній Bosch має більш ніж 30 000 постачальників у різних країнах світу. Нагорода Bosch Global Supplier Award присуджується що два роки компаніям-партнерам за досягнення в галузі технологій і надання послуг. На цьогорічній церемонії з темою «Партнери в досягненні успіху» нагороди отримали 44 постачальники з 11 країн.

Цією нагородою було відзначено ефективну діяльність підрозділів спеціального освітлювального обладнання та оптичних напівпровідників як надійних постачальників та інноваційних партнерів.

Команда представників компанії Bosch і двох підрозділів компанії OSRAM (спеціального освітлювального обладнання й оптичних напівпровідників) досягли успіху в систематизації складної номенклатури продукції та організації процесів продажів при реалізації спільної діяльності.

Річард Лотгольц (Richard Lothholz), керівник відділу продажів автомобільних ламп і світлодіодів відділення спеціального освітлювального обладнання, і Вольфганг Лекс (Wolfgang Lex), віце-президент і генеральний менеджер зі світлодіодної продукції підрозділу оптичних напівпровідників, із задоволенням отримали нагороду.