Автомобільне освітлення
 
Компанія OSRAM в соціальних мережах

OSRAM Automotive у соціальних мережах

Новини, тенденції, інновації

01.09.2016

OSRAM у соціальних мережах: Новини, тенденції, інновації

Стежте за новинами OSRAM в соціальній мережі Facebook або дізнавайтеся більше про питання, пов'язані з автомобільним освітленням у нашому блозі. Наші фахівці з автомобільного освітлення триматимуть вас у курсі останніх новин. Наш блог отримав новий сучасний дизайн. Приємний сюрприз: відтепер його можна читати на смартфоні!

Блог OSRAM: Фахівці з автомобільного освітлення

Новини, тенденції, технічні поради, рекламні акції — майже все про автомобільне освітлення можна знайти в нашому автомобільному блозі. Щоб вам було простіше знайти необхідну інформацію, ми повністю змінили його дизайн. Ознайомтеся з нашим новим інтерактивним дизайном, який дає змогу зручно читати блог на будь-якому пристрої: ПК, планшеті або смартфоні. Ми розмістили всі матеріали блогу у відповідних підрозділах, щоб ви змогли легко знайти найцікавіші для вас теми у рубриках «Інновації», «Технічні рішення», «Тюнінг» та багато інших. Із наших стрічок новин ви також можете дізнатися про наші останні повідомлення в мережі Facebook і відеоматеріали на каналах YouTube.

Дізнайтеся більше в блозі OSRAM

ОSRAM у мережі Facebook: будьте в курсі

Наш канал у мережі Facebook надасть вам останню інформацію і гарячі автомобільні новини від компанії OSRAM. Переглядайте цікаві фотографії та відео різних заходів і нових виробів. Беріть участь у конкурсах і вигравайте фантастичні призи! Наша команда, що працює із соціальними мережами, із задоволенням відповість на всі запитання про нашу продукцію для автомобілів і мотоциклів.

Дізнайтеся більше на нашому каналі в мережі Facebook