Автомобільне освітлення
 

Реалізація гарантії на лампи для фар XENARC ORIGINAL

Компанія OSRAM забезпечує високу якість ламп XENARC ORIGINAL. На ці лампи пропонується чотирирічна гарантія.

Лампи з розрядом високої інтенсивності (HID-лампи) розраховані на тривале використання, що заощаджує час на технічне обслуговування та гроші для заміни ламп. Вони мають надійну конструкцію та проходять ретельні випробування на стійкість до високої температури, ударів, вібрації та вологи.

4 роки гарантії
  • Лампи XENARC ORIGINAL

Гарантія працює таким чином:

Якщо лампи для фар OSRAM XENARC ORIGINAL не працюють належним чином через дефект виготовлення за умови некомерційного використання протягом визначеного кількарічного строку, на них поширюється дія гарантії OSRAM. Зверніть увагу: Дія гарантії поширюється лише на лампи, придбані вроздріб, і лише в країнах, наведених у переліку країн з адресами центрів сервісного обслуговування споживачів.

Завантажити: Процедура рекламації, етикетка з поштовою адресою, бланк заявки на гарантійне обслуговування Заявка на гарантійне обслуговування: Покрокові вказівки Сервіс OSRAM: Перелік країн, де діє гарантія

Для отримання заміни надішліть несправний виріб у належній упаковці разом із чеком, що підтверджує його купівлю, на найближчу контактну адресу OSRAM у вашій країні (поштові послуги оплачує відправник). Це не впливає на інші законні права споживача на отримання продукції належної якості.