Автомобільне освітлення
 

Фари головного світла з гнучким джерелом світла вперше представлені із світлодіодною технологією.

Великі можливості для інтелектуального автомобільного освітлення

Фари головного світла з гнучким джерелом світла

Сучасні світлодіодні технології дозволили здійснити технологічну революцію у автомобільному освітленні: фари з гнучким джерелом світла. На деяких автомобілях класу люкс уже встановлені «вогні навколо автомобіля». Досі для переміщення компонентів фари та або всієї фари використовувалися спеціальні механізми. Ці механічні деталі вже у минулому. Завдяки технології світлодіодів тепер простіше запровадити такі інновації як система адаптивного освітлення (AFS).

Майбутнє зі світлодіодами: Ostar Headlamp Pro від OSRAM

Високотехнологічний підрозділ оптичних напівпровідників OSRAM у Регенсбурзі, Німеччина, розробив нову OSRAM Ostar Headlamp Pro, в якій вперше був використаний світлодіодний компонент з цією метою.

П'ять чипів нового багаточипового світлодіода можуть бути керовані окремо і відповідно вмикаються та вимикаються відповідно до ситуації на дорозі та положення інших учасників дорожнього руху.

Безпека водія

Інтелектуальні світлодіодні системи фар головного світла забезпечують оптимальну видимість для водіїв навіть узбіччя або транспортних засобів, що наближаються. Це, у свою чергу, забезпечує кращий захист від аварій. Завдяки п'ятьом чипам, кожен з яких контролюється окремо, ми можете бачити більше одного учасника дорожнього руху, а середня зона залишається добре освітленою.

Автомобільні інструменти

Ознайомтесь із захопливими інтерактивними інструментами OSRAM

Додаткова інформація