Про компанію ams OSRAM

Про компанію ams OSRAM

Відеоролик про місію компанії ams OSRAM (англійською)

Зверніть увагу: Торгова марка ams належить компанії ams AG, торгова марка OSRAM належить компанії OSRAM GmbH. Поєднання брендів ams та OSRAM не є новим брендом.

ams OSRAM: лідерство в галузі оптичних рішень

Об'єднання ams OSRAM

Група ams OSRAM, до складу якої входять зареєстровані на біржі компанії ams AG (материнська компанія) та OSRAM Licht AG, є світовим лідером у галузі оптичних рішень. Ми привносимо інтелектуальні рішення у сферу традиційного освітлення та з неймовірним натхненням підходимо до технологічних інновацій. Сенсорні технології змінюють повсякденне життя людей. Відчувати означає жити, тому ми говоримо: Sensing is Life.

Нам уже понад 110 років. У нашій роботі ми керуємося зухвалою мрійливістю, глибокими інженерними знаннями та прагненням забезпечити промисловість усього світу новітніми сенсорними та оптичними рішеннями.

Ми створюємо новаторські продукти, які дозволяють нашим замовникам підвищити та утримати свої конкурентні переваги у споживчому та автомобільному секторі, промисловості та охороні здоров'я. Наші розробки допомагають значно покращити якість життя людей з погляду здоров'я та благополуччя, знижуючи при цьому вплив на довкілля.

До інноваційної діяльності в галузі сенсорних технологій, освітлення та візуалізації залучено близько 27 000 наших співробітників по всьому світу. День у день ми прагнемо робити поїздки безпечнішими, медичну діагностику — точнішою, а повсякденне спілкування — більш змістовним.

Ми розробляємо та застосовуємо найпередовіші технології, свідченням чого є понад 15 000 отриманих патентів та поданих нами патентних заявок. Штаб-квартири ams OSRAM знаходяться в Премштеттені, Австрія та Мюнхені, Німеччина. У 2020 році, за попередніми оцінками, сукупний виторг групи перевищив 5 млрд дол. США.

ams AG зареєстровано на швейцарській фондовій біржі SIX (ідентифікаційний номер цінного паперу ISIN: AT0000A18XM4); OSRAM Licht AG зареєстрована на біржі XETRA у Німеччині (ISIN: DE000LED4000).