Компанія OSRAM є власником<br>брендів, продукція яких загально визнана у галузі розваг

Компанія OSRAM є власником
брендів, продукція яких загально визнана у галузі розваг

Незалежно від сфери застосування у рамках індустрії розваг компанія OSRAM пропонує найкращі рішення за допомогою власних брендів CLAY-PAKY та ADB.

Освітлення для сфери розваг: світло викликає емоції

Коли йдеться про сферу розваг, компанія OSRAM пропонує високоточне освітлення і приголомшуючі ефекти, що наповнюють події енергією та захопленням. Наша продукція дозволяє організовувати видовищні розважальні заходи та запалює вогонь у очах артистів, режисерів по світлу, і, що найголовніше, публіки.

Ми пропонуємо широкий асортимент якісної продукції, відмінної в надійності і якості світла, що робить нашу компанію найкращим вибором для режисерів по світлу. Надійність нашої продукції знижує загальні експлуатаційні витрати, що підвищує доходи прокатних компаній та дистриб'юторів.

Clay Paky — це бренд зі світовим ім'ям на ринку професійних систем освітлення. До широкого асортименту продукції цієї компанії входять прилади з обертанням корпусу та обертанням дзеркала, зі зміною кольорів, променем, що слідує за актором, прилади для архітектурного освітлення та створення розмаїття інших світлових ефектів.

Світлові прилади Clay Paky застосовуються у наступних сферах: театр, телебачення, живі трансляції заходів, на дискотеках та у клубах, на виставках, у тематичних парках розваг, магазинах, торгових центрах, на конференціях і промислових виставках, у демонстраційних автомобільних залах, багатьох напрямках шоу-бізнесу, а також для архітектурного освітлення.

Лампи та світлодіодні модулі OSRAM