Процес надання гарантії на автомобільну продукцію та аксесуари OSRAM

Автомобільне світло та аксесуари OSRAM – це інноваційна та технологічно високоякісна продукція, яка ретельно тестується та піддається суворому контролю в рамках системи забезпечення якості OSRAM.

Нижче наведено інформацію про надання гарантії на продукцію OSRAM.

Надання гарантії на світлодіодні фари

З OSRAM LEDriving можлива заміна галогенних фар на фари, оснащені світлодіодними денними ходовими вогнями, ксеноновими та сигнальними лампами OSRAM. Надайте своєму автомобілю новий стильний вигляд, а також зробіть світло фар більш яскравим та білим. Фари повністю схвалені ECE. Отримати більше інформації про гарантію тут.

Гарантія: Процес надання гарантії на світлодіодні фари

Надання гарантії на світлодіодні доповнення, включаючи фари далекого та робочого світла

Будь то протитуманні фари, денні ходові вогні, фари додаткового далекого чи робочого світла, OSRAM пропонує широкий асортимент можливостей для покращення світла Вашого автомобіля. Світлодіоди довговічні та вібростійкі. Крім того, вони дуже ефективні та забезпечують високу яскравість за низького енергоспоживання. Ось як діє гарантія на світлодіодні фари

Гарантія: Процес надання гарантії на світлодіодні фари

Надання гарантії на аксесуари та інспекційні ліхтарі

Чи ведете ви машину чи вантажівку, можливо, у вас велосипедний тур, у будь-якому з цих випадків асортимент ліхтарів та аксесуарів від OSRAM зробить вашу поїздку легшою, комфортнішою та приємнішою. Більш детальну інформацію про умови гарантії можна отримати тут.

Гарантія: Процес надання гарантії на аксесуари та інспекційні ліхтарі

Надання гарантії на світлодіодні лампи

OSRAM пропонує сучасні світлодіодні лампи для модернізації внутрішнього освітлення автомобілів. Вони відрізняються яскравішим і холоднішим світлом, споживають до 80% меншим енергії і мають гарантію до шести років.

Гарантія: Процес надання гарантії на світлодіодні лампи

Унікальна гарантія на лампи ULTRA LIFE та DUROSTAR

Довговічність та надійність продуктових лінійок ULTRA LIFE та DUROSTAR підтверджена унікальною гарантією за умови їх некомерційного використання. На галогенні лампи ULTRA LIFE та DUROSTAR діє 4-річна гарантія, а на ксенонові лампи XENARC ULTRA LIFE кінцевим покупцям надається 10-річна гарантія.

Гарантія: Унікальна гарантія на лампи ULTRA LIFE. Гарантія: Процес надання гарантії на лампи DUROSTAR (нині Німеччині, Австрії, Швейцарії).

Надання гарантії на лампи XENARC ORIGINAL

Ксенонові лампи забезпечують більш яскраве світло, більшу видимість та економлять час та гроші водія при заміні та обслуговуванні. Кінцевим покупцям OSRAM надає чотирирічну гарантію на лампи XENARC ORIGINAL. Продукти OEM виключені із схеми гарантії.

Гарантія: Процес надання гарантії на лампи XENARC ORIGINAL