Питання та відповіді: Світлодіодне автомобільне освітлення

Загальні питання

Що означають люмени?

Люмен – це одиниця виміру загального світлового потоку. Іншими словами, це весь світ, який здатний випромінювати джерело в усіх напрямках.

Що позначають кандел?

Кандела - це одиниця виміру сили світла, що випромінює джерело в конкретному напрямку.

Що позначають люкси?

У люксах вимірюється інтенсивність освітлення - скільки світла падає на поверхню заданої площі. При освітленості 1 люкс ми можемо читати книгу.

Що означає клас IP?

Класифікація IP визначає рівень захищеності приладу від зовнішніх впливів - проникнення вологи, пилу, твердих предметів.

Що означає ECE?

ECE (Economic Commission for Europe) – Європейська економічна комісія ООН.

Що означає реєстраційний номер ECE (індекс освітленості)?

Реєстраційний номер ECE (індекс освітленості) застосовується щодо фар далекого світла і вказується зліва від маркування E. Вимоги до фар далекого світла регулюються нормативами стандарту ЕСЕ R112, згідно з яким загальне значення сумарної сили світла всіх встановлених на автомобілі фар далекого світла не повинно перевищувати значення 100.

Що означає маркування E?

Маркування Е означає відповідність фари категоріям стандарту ECE. Приклади позначень:

 • H: Галоген/LED
 • D: Ксенон
 • C: Ближнє світло
 • R: Далеке світло
 • PL: Пластикова лінза
 • 2439: Номер дозволу
 • Стрілка вліво-вправо: лівий або правосторонній рух
 • 30: Реєстраційний номер ECE (індекс освітленості)
 • E4: Схвалено для використання в Нідерландах (позначка про країну, що видала дозвіл)

Світлодіодні фари LEDriving

Чи можу я самостійно встановити фару додаткового світла?

Встановлення фар додаткового світла потребує відповідної кваліфікації – краще звернутися за допомогою до фахівців сервісного центру.

Фари додаткового світла пітніють, що робити?

Під час дощу або миття машини волога може потрапити всередину фари, через що на внутрішній поверхні утворюється конденсат. Фара може запітніти через перепад температур, коли погода нестійка – це нормальне фізичне явище. Незначне запотівання не є дефектом якості фари, якщо вона продовжує функціонувати нормально. Зазвичай конденсат швидко зникає завдяки циркуляції повітря усередині фари. Часто фари пітніють після миття автомобіля під струменем води з високим тиском. Ніколи не спрямовуйте струмінь води під тиском безпосередньо на фару та тримайте пістолет високого тиску на відстані не менше 30 см від автомобіля.

Що потрібно враховувати під час монтажу фар?

Згідно з вимогами ECE, встановлення світлових приладів має здійснюватися парами (законодавство різних країн може відрізнятися). Окремих розпоряджень щодо ширини/висоти розташування фар далекого світла не передбачено. Для габаритних вогнів існують спеціальні правила встановлення (див. посібник користувача).

Чи можна підключити фари додаткового світла безпосередньо до основного освітлення?

Фари додаткового світла OSRAM повністю відповідають вимогам ЄСЄ. Їх підключають безпосередньо до штатних фар, щоб вони працювали синхронно. Не можна, щоб ваше додаткове дальнє світло працювало окремо від далекого світла штатних фар. Дозволяється лише синхронна робота далекого світла за допомогою штатних органів керування автомобіля, які відповідають за відповідну функцію.

Фари додаткового світла проходили перевірку на електромагнітну сумісність?

Так, тестування фар додаткового світла здійснюється за регламентом стандарту ECE R10.

Світлодіодні фари робочого світла

Чи можу я самостійно встановити фару робочого світла?

Встановлення фар робочого світла потребує відповідної кваліфікації – краще звернутися за допомогою до спеціалістів сервісного центру.

Фари робочого світла пітніють зсередини, що робити?

Під час дощу або миття машини волога може потрапити всередину фари, через що на внутрішній поверхні утворюється конденсат. Фара може запітніти через перепад температур, коли погода нестійка – це нормальне фізичне явище. Незначне запотівання не є дефектом якості фари, якщо вона продовжує функціонувати нормально. Зазвичай конденсат швидко зникає завдяки циркуляції повітря усередині фари. Часто фари пітніють після миття автомобіля під струменем води з високим тиском. Ніколи не спрямовуйте струмінь води під тиском безпосередньо на фару та тримайте пістолет високого тиску на відстані не менше 30 см від автомобіля.

Що потрібно враховувати під час монтажу фар?

Особливих розпоряджень до встановлення фар робочого світла не передбачено.

Як правильно підключити фари робочого світла?

Потрібно мати на увазі, що фари робочого світла не можна підключати безпосередньо до основного освітлення – у них має бути окремий перемикач.

Чи фари робочого світла проходили перевірку на електромагнітну сумісність?

Так, тестування фар робочого світла здійснюється за регламентом стандарту ECE R10.

Фари головного світла LEDriving для автомобілів Golf VII

Закон дозволяє їздити з фарами LEDriving VW Golf VII дорогами загального користування в Європі?

Фари головного світла LEDriving для автомобілів VW Golf VII повністю відповідають вимогам ЄСE та схвалені для заміни штатних фар головного світла з галогенними та ксеноновими лампами відповідно до стандартів R6, R7, R48, R87 та R112. Встановлення та використання цих фар на дорогах загального користування в Європі є абсолютно легальним.

При заміні штатних фар головного світла потрібно вносити зміни в конструкцію автомобіля?

Установка фар головного світла OSRAM здійснюється за принципом plug & play без втручання в конструкцію автомобіля. Вам не потрібно встановлювати автоматичний коректор та фароомивач.

Я зможу самостійно встановити фари світла LEDriving на автомобілі VW Golf VII?

Заміна фар головного світла потребує відповідної кваліфікації, до того ж для демонтажу бампера може знадобитися дві людини. Радимо звернутися за допомогою до спеціалістів сервісного центру.

Які спеціальні інструменти потрібні для встановлення фари?

Для відкручування гвинтів та інших кріплень знадобиться стандартний набір інструментів: викрутки, шестигранники, ключі гайкові типу TORX.

Як від'єднати 10-піновий роз'єм оригінальної фари?

Роз'єм можна обережно підчепити та від'єднати за допомогою викрутки.

Чи потрібне регулювання світла фар після встановлення?

Після встановлення фар вам потрібно звернутися до сервісного центру для перевірки та коригування напрямку осі світлового пучка на спеціальному обладнанні.

Чи буде бортовий комп'ютер видавати повідомлення про помилки після встановлення нових фар?

Встановлення фар не призведе до помилок у бортовій електроніці автомобіля.

У фар LEDriving VW Golf VII є два додаткові червоні дроти. Куди їх треба приєднувати?

Червоні дроти потрібно підключити до плюсової клеми акумулятора автомобіля, інакше можуть виникнути збої і бортовий комп'ютер видаватиме повідомлення про помилки.

Чи є у фар головного світла функція підсвічування поворотів?

Такої функції фари головного світла не мають.

Фари головного світла пітніють зсередини, що робити?

Під час дощу або миття машини волога може потрапити всередину фари, через що на внутрішній поверхні утворюється конденсат. Фара може запітніти через перепад температур, коли погода нестійка – це нормальне фізичне явище. Незначне запотівання не є дефектом якості фари, якщо вона продовжує функціонувати нормально. Зазвичай конденсат швидко зникає завдяки циркуляції повітря усередині фари.

Часто фари пітніють після миття автомобіля під струменем води з високим тиском. Ніколи не спрямовуйте струмінь води під тиском безпосередньо на фару та тримайте пістолет високого тиску на відстані не менше 30 см від автомобіля.

Чи будуть фари LEDriving VW Golf VII працювати належним чином після самостійного регулювання?

Фари LEDriving для VW Golf VII створювалися та проходили перевірку на автомобілях із заводським регулюванням. OSRAM не може гарантувати правильну роботу своїх фар на автомобілях з регулюванням, відмінним від заводських налаштувань. Це потрібно враховувати перед встановленням фар.

Фари головного LEDriving підходять для всіх моделей VW Golf VII?

Ці фари розроблені для модифікації моделей VW Golf VII (до рестайлінгу, 08/2012–2017), призначених для європейського ринку. Це означає, що доробки, які вносяться в машину на ринках інших регіонів, можуть призвести до некоректної роботи фар головного світла. LEDriving для VW Golf VII не підходить для використання в умовах лівостороннього руху.

Фара з артикулом LEDHL103 призначена для заміни штатної фари головного світла з галогенними лампами, з артикулом LEDHL104 – для заміни штатної фари головного світла з ксеноновими лампами та світлодіодними ДХО.

Є три версії фар LEDriving для VW Golf VII - GTI, BLACK і CHROM. Чим вони відрізняються?

Різні версії цих фар відрізняються між собою лише кольором корпусу, технічні характеристики вони однакові. Корпус фар версії GTI (з червоною смугою) ідеально підходить для модифікації Golf GTI, фари з хромованим покриттям (версія Chrome) – для автомобілів білого кольору, фари версії Black призначені для автомобілів Golf VII з кузовом чорного кольору.

Чим відрізняються фари LEDriving VW Golf VII для правостороннього та лівостороннього руху?

Ці фари призначені для модифікації моделей VW Golf VII, призначених для європейського ринку. Це означає, що доробки, які вносяться в машину на ринках інших регіонів, можуть призвести до некоректної роботи фар головного світла. LEDriving для VW Golf VII не підходить для використання в умовах лівостороннього руху.

Чи є у фар LEDriving VW Golf VII схвалення стандартів SAE та CCC?

У фар головного світла LEDriving для VW Golf VII немає схвалення стандартів SAE та CCC.

Чи потрібно отримувати додатковий дозвільний документ на встановлення фар LEDriving VW Golf VII (наприклад, сертифікат ABE)?

Фари головного світла LEDriving для VW Golf VII мають схвалення ECE, що підтверджує сертифікат. Встановлення цих фар не вимагає додаткового узгодження з реєструючими органами (за винятком особливих вимог законодавства конкретної країни щодо продуктів, сертифікованих за стандартами ECE). Ви можете запросити додаткову інформацію електронною поштою automotive-service@osram.com.

Світлодіодні лампи LEDriving на заміну штатних

LED lamps offer a multitude of advantages, including their distinctive cool white light, which gives cars a modern look. Thanks to their instant light output, they provide faster signals and thus enable drivers behind you to react faster. In addition, they are characterized by their long lifetime and high energy efficiency compared to conventional lamps.

OSRAM LEDriving FL and SL replacement lamps are plug & play solutions that make the replacement as easy as it gets.

OSRAM LEDriving HL high and low beam replacement lamps can be easily installed with an adapter. However, there are specific vehicle restrictions for them. Please read the respective user manual and have a look at the compatibility overview, which you can find at www.osram.com/ledcheck

This problem only affects lamps from our LEDriving HL and LEDriving SL product ranges. Check the lamp’s polarity and its contacts for corrosion. If your LED lamp does not turn on, you probably need to:

 1. Remove the LED lamp from the housing.
 2. Rotate the lamp by 180°.
 3. Put it back in the housing.
 4. Make sure the LED is on.

For more information, please refer to the user instruction.

Due to their higher level of energy efficiency, LEDriving replacement lamps use significantly less power than traditional lamps. This lack of power consumption could be interpreted as a broken lamp by the body control unit. The LEDriving CANBUS CONTROL UNIT serves as a bypass of a vehicle’s lamp failure detection system when using a LEDriving replacement lamp without compromising on the lamp’s performance or lifetime. The control unit is easily installed and is suitable for most vehicle models with an automatic lamp failure detection system.

LED lamps are significantly more robust than conventional lamps and are therefore easy to handle. You only have to avoid touching the LED chips as they are heat-sensitive.

We offer dedicated solutions for fog (FL) as well as high and low beam (HL) application. While LEDriving HL have been designed for optimum performance in far-field application, LEDriving FL are ideal for near-field application.

LEDriving replacement lamps do not have ECE approval. This means they must not be used on public roads in any exterior application. Use on public roads leads to cancellation of operating license and loss of insurance coverage. Several countries do not allow sale and use of these products. Please contact your local distributor for information on the availability in your country.

LEDriving replacement lamps for signal lighting are compatible for cars and motorcycles. We offer dedicated solutions for 24 V signal lighting:

LEDriving HL high and low beam lamps are compatible with 12 V and 24 V vehicles:

LEDriving FL fog lamps are only designed for 12 V application:

LEDriving HL high and low beam lamps are not equipped with an internal resistor due to the negative effect on the lamps’ performance and lifetime. Furthermore, additional resistors are not necessary for all car models or applications.

LEDriving HL high and low beam lamps do have limitations in terms of compatibility for certain verhicles. Please consult our vehicle overview to see if LEDriving HL are compatible with your vehicle.

Forward lighting:

 • High and low beam headlight
 • Fog light

Signal lighting:

 • Parking/marking light/position light
 • Indicator light
 • Door/side light
 • Tail light
 • Brake light
 • License plate light and more

Interior lighting:

 • Dome light
 • Reading light
 • Dashboard light
 • Glovebox light
 • Legroom light
 • Trunk light and more

In addition to the general advantages of LED lamps, LEDriving replacement lamps provide benefits that you only find at OSRAM:

 • Контроль якості OSRAM
 • більш тривалий термін служби завдяки продуманій системі теплообміну
 • OSRAM guarantee*
 • рівномірний розподіл світла та висока яскравість
 • High color temperature & homogeneous light distribution
 • ідеальна форма
 • проста установка plug & play
 • робота служби підтримки

* Refer to www.osram.com/am-guarantee for precise conditions.

LEDriving replacement lamps are available in different light colors. Check the end of the order reference number to identify the color version:

 • CW = Холодний білий ( 6.000K )
 • WW = Теплий білий (4.000 K)
 • BL = Синій
 • GR = Зелений
 • R = Червоний
 • YE = Бурштиновий

Фари головного світла LEDriving XENARC для автомобіля Golf VI

Закон дозволяє їздити з фарами LEDriving XENARC Golf VI дорогами загального користування в Європі?

Фари головного світла LEDriving XENARC для автомобілів VW Golf VI повністю відповідають вимогам ЄСE та схвалені для заміни штатних фар з галогенними лампами відповідно до стандартів R6, R7, R48, R87 та R98. Встановлення та використання цих фар на дорогах загального користування в Європі є абсолютно легальним. Однак слід мати на увазі, що до встановлення приладів, сертифікованих за стандартом ECE, можуть застосовуватися спеціальні вимоги відповідно до чинного законодавства.

При заміні штатних фар головного світла потрібно вносити зміни в конструкцію автомобіля?

У LEDriving XENARC застосовується лампа потужністю 25 Вт, на відміну від лампи 35 Вт у базовій комплектації. Завдяки цій технічній особливості жодні конструктивні зміни при встановленні фари не потрібні, включаючи встановлення автоматичного коректора та фароомивача.

Чи можу я самостійно встановити фари головного світла LEDriving XENARC на автомобілі Golf VI?

Заміна фар головного світла потребує певної кваліфікації, до того ж для демонтажу бампера може знадобитися дві людини. Радимо звернутися за допомогою до спеціалістів сервісного центру.

Які спеціальні інструменти потрібні для встановлення фари?

Для відкручування гвинтів та зняття будь-яких роз'ємів знадобиться стандартний набір інструментів: викрутки, гайкові ключі та насадки TORX.

Як від'єднати 10-піновий роз'єм оригінальної фари?

Роз'єм можна обережно підчепити та від'єднати за допомогою викрутки.

Чи потрібне регулювання світла фар після встановлення?

Після встановлення фар вам потрібно звернутися до сервісного центру для перевірки та коригування напрямку осі світлового пучка на спеціальному обладнанні.

Чи буде бортовий комп'ютер видавати повідомлення про помилки після встановлення нових фар?

Встановлення фар не призведе до помилок у бортовій електроніці автомобіля.

У фар LEDriving XENARC VW Golf VI є два додаткові червоні дроти. Куди їх треба приєднувати?

Червоні дроти потрібно підключити до плюсової клеми акумулятора автомобіля, інакше можуть виникнути збої і бортовий комп'ютер видаватиме повідомлення про помилки.

Чи є у фар головного світла функція підсвічування поворотів?

Такої функції фари головного світла не мають.

Фари головного світла пітніють зсередини, що робити?

Під час дощу або миття машини волога може потрапити всередину фари, через що на внутрішній поверхні утворюється конденсат. Фара може запітніти через перепад температур, коли погода нестійка – це нормальне фізичне явище. Незначне запотівання не є дефектом якості фари, якщо вона продовжує функціонувати нормально. Зазвичай конденсат швидко зникає завдяки циркуляції повітря усередині фари.

Часто фари пітніють після миття автомобіля під струменем води з високим тиском. Ніколи не спрямовуйте струмінь води під тиском безпосередньо на фару та тримайте пістолет високого тиску на відстані не менше 30 см від автомобіля.

Чи працюватимуть фари LEDriving XENARC VW Golf VII належним чином після самостійного регулювання?

Фари LEDriving XENARC для VW Golf VII створювалися та проходили перевірку на автомобілях із заводським регулюванням. OSRAM не може гарантувати правильну роботу своїх фар на автомобілях з регулюванням, відмінним від заводських налаштувань.

Фари головного LEDriving XENARC підходять для всіх моделей VW Golf VI?

Ці фари розроблені для модифікації моделей VW Golf VI, що призначені для європейського ринку. Це означає, що доробки, які вносяться в машину на ринках інших регіонів, можуть призвести до некоректної роботи світлодіодних фар. LEDriving XENARC для VW Golf VI не підходить для використання в умовах лівостороннього руху.

Фари LEDriving XENARC для VW Golf VI представлені у трьох версіях – GTI, BLACK та CHROM. Чим вони відрізняються?

Різні версії цих фар відрізняються між собою лише кольором корпусу, технічні характеристики вони однакові. Корпус фар GTI (з червоною смугою) ідеально підходить для модифікації Golf GTI, фари з хромованим покриттям (версія CHROME) – для автомобілів білого кольору, а фари версії BLACK призначені для автомобілів Golf VI з кузовом чорного кольору.

Чим відрізняються фари головного світла LEDriving XENARC Golf VI для правобічного та лівостороннього руху?

Ці фари розроблені для модифікації моделей VW Golf VI, що призначені для європейського ринку. Це означає, що доробки, які вносяться в машину на ринках інших регіонів, можуть призвести до некоректної роботи світлодіодних фар. LEDriving XENARC для VW Golf VI не підходить для використання в умовах лівостороннього руху.

Чи є у фар LEDriving XENARC Golf VI схвалення стандартів SAE та CCC?

У фар головного світла LEDriving XENARC для Golf VI немає схвалення стандартів SAE та CCC.

Чи потрібно отримати додатковий дозвільний документ на встановлення фар LEDriving XENARC Golf VI (наприклад, сертифікат ABE)?

Фари головного світла LEDriving XENARC для VW Golf VI мають офіційне схвалення ECE, що підтверджує сертифікат. Встановлення цих фар не вимагає додаткового узгодження з реєструючими органами (за винятком особливих вимог законодавства конкретної країни щодо продуктів, сертифікованих за стандартами ECE). Ви можете запросити додаткову інформацію електронною поштою automotive-service@osram.com.

Фари головного світла LEDriving XENARC для автомобіля Ford Focus 3

Закон дозволяє їздити з фарами головного світла LEDriving XENARC Ford Focus 3 дорогами загального користування в Європі?

Фари головного світла LEDriving XENARC для автомобілів Ford Focus 3 повністю відповідають вимогам ЄС та схвалені для заміни штатних фар з галогенними лампами згідно стандартів R6, R7, R48, R87 та R112. Встановлення та використання цих фар на дорогах загального користування в Європі є абсолютно легальним.

Чому для встановлення фар потрібно окреме підключення до блоку запобіжників?

На відміну від штатних "галогенних" фар Ford Focus 3, фари головного світла LEDriving XENARC оснащені світлодіодними денними ходовими вогнями, тому необхідно забезпечити адекватне підключення фар до блоку запобіжників.

Чи можу я самостійно встановити фари головного світла LEDriving XENARC на автомобілі Ford Focus 3?

Заміна фар головного світла потребує певної кваліфікації, до того ж для демонтажу бампера можуть знадобитися дві людини. Радимо звернутися за допомогою до спеціалістів сервісного центру.

Які спеціальні інструменти потрібні для встановлення фари?

Для відкручування гвинтів та зняття будь-яких роз'ємів знадобиться стандартний набір інструментів: викрутки, гайкові ключі та насадки TORX.

Як від'єднати 10-піновий роз'єм оригінальної фари?

Роз'єм можна обережно підчепити та від'єднати за допомогою викрутки.

Чи потрібне регулювання світла фар після встановлення?

Після встановлення фар вам потрібно звернутися до сервісного центру для перевірки та коригування напрямку осі світлового пучка на спеціальному обладнанні.

Чи буде бортовий комп'ютер видавати повідомлення про помилки після встановлення нових фар?

Встановлення фар не призведе до помилок у бортовій електроніці автомобіля.

У фари LEDriving XENARC Ford Focus 3 є два додаткові червоні дроти. Куди їх треба приєднувати?

Червоні дроти потрібно підключити до плюсової клеми акумулятора автомобіля, інакше можуть виникнути збої і бортовий комп'ютер видаватиме повідомлення про помилки.

Чи є у фар головного світла функція підсвічування поворотів?

Такої функції фари головного світла не мають.

Фари головного світла пітніють зсередини, що робити?

Під час дощу або миття машини волога може потрапити всередину фари, через що на внутрішній поверхні утворюється конденсат. Фара може запітніти через перепад температур, коли погода нестійка – це нормальне фізичне явище. Незначне запотівання не є дефектом якості фари, якщо вона продовжує функціонувати нормально. Зазвичай конденсат швидко зникає завдяки циркуляції повітря усередині фари.

Часто фари пітніють після миття автомобіля під струменем води з високим тиском. Ніколи не спрямовуйте струмінь води під тиском безпосередньо на фару та тримайте пістолет високого тиску на відстані не менше 30 см від автомобіля.

Чи працюватимуть фари LEDriving XENARC Ford Focus 3 належним чином після самостійного регулювання?

Фари LEDriving XENARC для Ford Focus 3 створювалися та проходили перевірку на автомобілях із заводським регулюванням. OSRAM не може гарантувати правильну роботу своїх фар на автомобілях з регулюванням, відмінним від заводських налаштувань.

Фари головного LEDriving XENARC підходять для всіх моделей VW Golf VI?

Ці фари призначені для модифікації моделей Ford Focus 3, призначених для європейського ринку. Це означає, що доробки, які вносяться в машину на ринках інших регіонів, можуть призвести до некоректної роботи фар головного світла LEDriving XENARC для Ford Focus 3.

Чим відрізняються фари LEDriving XENARC Ford Focus 3 для правостороннього та лівостороннього руху?

Фари LEDriving XENARC розроблені для модифікації моделей Ford Focus 3 (2010–11/2014), призначених для європейського ринку. Це означає, що доробки, які вносяться в машину на ринках інших регіонів, можуть призвести до некоректної роботи світлодіодних фар головного світла. Фари головного світла LEDriving XENARC Ford Focus 3 не підходять для експлуатації в умовах правостороннього руху.

Чи є у фар LEDriving XENARC для Ford Focus 3 схвалення стандартів SAE та CCC?

Фари LEDriving XENARC для Ford Focus 3 не мають схвалення стандартів SAE та CCC.

Чи потрібно отримувати додатковий дозвільний документ на встановлення фар LEDriving XENARC Ford Focus 3 (наприклад, сертифікат ABE)?

Фари головного світла LEDriving XENARC для Ford Focus 3 мають схвалення ECE, що підтверджує сертифікат. Встановлення фар не потребує додаткового узгодження з реєструючими органами. Ви можете запросити додаткову інформацію електронною поштою automotive-service@osram.com.

У чому різниця між Ford Focus 3 та Ford Focus MK3?

Різниці немає – йдеться про фари головного світла одного покоління.

Світлодіодні штурманські ліхтарі: ONYX COPILOT

Чим відрізняються ліхтарі M-7, L-7 та USB?

Штурманські ліхтарі OSRAM доступні у трьох версіях - ONYX COPILOT M-7, ONYX COPILOT L-7 та ONYX COPILOT USB, які відрізняються типом підключення.

ONYX COPILOT M-7 підходить для використання в салоні легкового автомобіля чи кабіні вантажівки. Ліхтар оснащений роз'ємом для прикурювача. Інтенсивність світлового потоку - 20 лм: ліхтар світить яскраво, але не сліпить очі, тепле світло комфортне для читання. Гнучка ніжка довжиною 37 см дозволяє точково спрямувати світло в потрібну зону.

ONYX COPILOT L-7 має кронштейн для статичного кріплення. Цей ліхтар підключається безпосередньо до проводки автомобіля. Інтенсивність світлового потоку - 20 лм: ліхтар світить яскраво, але не сліпить очі, тепле світло комфортне для читання. Гнучка ніжка довжиною 37 см дозволяє точково спрямувати світло в потрібну зону. Живиться від роз'єму для прикурювача.

Ви завжди можете звернутися за допомогою до служби підтримки OSRAM електронною поштоюautomotive-service@osram.com.

Ліхтар підходить і для легкових машин (12 В), і для вантажівок (24 В)?

Так, ліхтар підключається до бортової мережі 12/24 Ст.

Світлодіодні аварійні ліхтарі: LEDguardian

Які режими роботи ліхтаря? Чи має він функцію ліхтарика?

Ліхтар, оснащений 16 світлодіодами з тривалим терміном служби, пропонує три різні режими роботи: миготіння, постійне горіння або функція ліхтарика.

Якого кольору сигнальний ліхтар?

Функція попередження LEDguardian ROAD FLARE має оранжеве світло, яке випромінює на 360 °. Він помітний з великої відстані і в разі небезпеки може надати вирішальну інформацію про небезпеку. LEDguardian ROAD FLARE не схвалений як сигнальний ліхтар відповідно до німецьких Правил ліцензування дорожнього руху (StVZO).

Які режими роботи ліхтаря? Чи має він функцію ліхтарика?

LEDguardian SAVER LIGHT PLUS - це ліхтарик, робоче світло та сигнальний ліхтар в одному корпусі. Крім того, цей практичний універсальний інструмент пропонує надійну допомогу в якості аварійного молотка для автомобільного скла та різака ременів безпеки.

Є питання?

Служба підтримки

(англійською та німецькою мовами)
Електронна пошта: automotive-service@osram.com
Пн. - Пт. з 8:00 до 16:00 Центральноєвропейський час