Почни нову подорож разом із OSRAM


Автомобільні аксесуари OSRAM – для ідеальної поїздки

Вже понад 110 років наші передові рішення в галузі автомобільного освітлення забезпечують безпеку водіння. Тепер ми розширюємо асортименти новими категоріями продуктів, корисних для будь-якого автовласника. Від портативних ультрафіолетових очищувачів повітря в салоні транспортного засобу до пристроїв для обслуговування акумуляторів та шин – ми пропонуємо безліч практичних аксесуарів, які забезпечать впевненість та комфорт у будь-якій поїздці.

Корисні пристрої з нашого асортименту допоможуть правильно доглядати автомобіль. Лінійка включає різні пристрої, які стануть у нагоді як досвідченим автомеханікам, так і автолюбителям - автоаксесуари високої якості, яким так славиться OSRAM.
Саме час, щоб почати нову подорож разом із OSRAM!

Наші нові пристрої та аксесуари допоможуть підготувати автомобіль до будь-якої поїздки:

Догляд за шинами

Контроль за тиском у шинах

Якщо ви збираєтеся з друзями в автоподорож, вирушаєте з сім'єю на відпочинок або просто вам потрібно їхати у справах - проконтролюйте стан коліс вашого автомобіля. Деякі водії не уявляють, як небезпечно їздити з погано накачаними шинами. Недостатній або підвищений тиск спричиняє прискорене зношування протектора та ризик розбирання покришки на високій швидкості. Підтримуючи оптимальний тиск у шинах, ви зможете рідше їх змінювати.

Не дозволяйте спущеному колесу порушити ваші плани. Наші високоякісні продукти для догляду за шинами допоможуть утримувати колеса вашого автомобіля у належному стані. Ви зможете будь-якої миті перевірити тиск у шинах або підкачати їх за допомогою компресора. І пам'ятайте: правильний тиск у шинах продовжує термін служби покришок та підвищує паливну економічність.

Інспекційні ліхтарі

Чудова яскравість – для освітлення найдрібніших деталей

Якщо вам потрібно поміняти колесо, долити масло або рідину або просто провести огляд автомобіля - наші світлодіодні інспекційні ліхтарі допоможуть висвітлити важкодоступні місця. Ліхтарі оснащені яскравими та довговічними світлодіодами, які випромінюють інтенсивне біле світло з колірною температурою 6000 К

Ми пропонуємо широку лінійку ліхтарів різного розміру та конструкції – дуже практичні пристрої, які використовують автомеханіки по всьому світу. Яскравий компактний ліхтар стане в нагоді в будь-якій повсякденній ситуації.

Пускові пристрої, пускові дроти, зарядні пристрої для акумуляторів та зарядні кабелі для електромобілів

Корисні пристрої вирішення багатьох проблем

Холодно, спізнюєтеся, а машина не заводиться - багатьом водіям знайома така ситуація. При негативних температурах, через тривалий простой автомобіля або невимкнених напередодні фар стартерна батарея розряджається, викликаючи масу незручностей. Ми пропонуємо надійні пристрої для обслуговування акумуляторів, які допоможуть уникнути таких проблем.
Пускові пристрої: Ці потужні портативні прилади розміщуються в бардачку і стануть у нагоді будь-якому автомобілісту - допоможуть запустити двигун з розрядженим акумулятором швидко і без сторонньої допомоги.
Пускові проводи: OSRAM пропонує широку лінійку стартерних проводів - ви зможете швидко запитати акумулятор, що сів, від батареї іншого автомобіля.

Зарядні пристрої: Навіть якщо ви рідко їздите автомобілем і він тижнями простоює на парковці або в гаражі, його акумулятору потрібне регулярне обслуговування, інакше він може повністю розрядитися. Проведення регулярного планового огляду – не рідше одного разу на місяць – допоможе продовжити термін служби акумулятора. Наші розумні зарядні пристрої підтримують заряд батареї на оптимальному рівні - ваш автомобіль буде готовий до поїздки будь-якої миті.
Зарядні кабелі для електромобілів: Асортимент OSRAM включає зарядні кабелі для різних марок і моделей електрокарів і гібридів, що підключаються. Ви зможете зарядити автомобіль практично на будь-якій електрозаправці: на роботі, у торгового центру і навіть вдома – від настінного блоку чи звичайної розетки!

Відеореєстратори

Зафіксуй те, що ти можеш пропустити

Життя повне сюрпризів. Найчастіше дорожньо-транспортні пригоди неможливо передбачити, але до неприємних ситуацій можна бути готовим. Наша нова лінійка відеореєстраторів преміум-класу дозволяє сфотографувати несподівані деталі з кришталевою чіткістю зображення, щоб ви могли насолоджуватися поїздкою, куди б не лежав ваш шлях. Ширококутні об'єктиви з високою роздільною здатністю записують те, що відбувається поза вашим полем зору, дозволяючи вам не відволікатися від дороги. Наші інтелектуальні датчики G-Shock починають запис при виявленні руху навіть коли ваш автомобіль припаркований.

Завдяки висококонтрастному чорно-білому запису в нічний час2 ви нічого не пропустите навіть у темряві. Будьте впевнені, що будь-що трапилося в дорозі, у вас будуть докази, що підтверджують це. Контролюйте та оцінюйте своє водіння, вирішуйте суперечки та претензії3 та зберігайте всі спогади про поїздки у форматі Full HD. Починайте нову подорож разом із ОСРАМ!

1 Перевірено незалежними лабораторними випробуваннями відповідно до GB/T 18801-2015
2 Доступно не для всіх пристроїв в асортименті
3 Зверніть увагу: необхідно дотримуватись особливих вимог та законодавства країн, особливо щодо тривалості запису/використання та передачі даних. Будь ласка, ознайомтеся із законами про захист даних вашої країни та переконайтеся, що ви їх дотримуєтеся. Будь ласка, також ознайомтеся та дотримуйтесь відповідних законів та правил щодо використання та володіння відеореєстраторами у вашій країні.