Яскраво, ще яскравіше NIGHTBREAKER.

Нова лінійка NIGHT BREAKER 200.
До 230% більше яскравості1 для Вашої безпеки.

Автомобільні лампи OSRAM з підвищеною яскравістю – це яскраве та потужне світло, максимальна світловіддача та новітні технології. Автомобільні лампи OSRAM лінійки NIGHT BREAKER встановлюють нові стандарти автомобільного освітлення. В асортименті ксенонових та галогенних ламп OSRAM Ви легко знайдете те рішення, яке підходить саме Вашим завданням та уподобанням.

Представляємо Вашій увазі нашу найяскравішу галогенну лампу.
NIGHT BREAKER 220

Якість світла відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки дорожнього руху. Хороша видимість значно допоможе Вам керувати автомобілем у темну пору доби. Нові автомобільні лампи OSRAM NIGHT BREAKER 220 зі збільшеною на 220% яскравістю1 на сьогоднішній день є найяскравішими в нашому портфоліо.

Ці галогенні лампи забезпечують відмінну видимість та якісний огляд у будь-якій ситуації. Їхнє світло на 20% біліше1, а дальність променя досягає 150м, що дозволяє Вам бачити далі і раніше помічати знаки та перешкоди на дорозі. Світло галогенних ламп OSRAM NIGHT BREAKER 220 поєднує високу інтенсивність з низьким рівнем відблисків. Традиційно висока преміальна якість OSRAM у поєднанні із сучасним дизайном та новітніми технологіями.

OSRAM прагне допомогти всім водіям підвищити безпеку дорожнього руху. Ось чому ми продовжуємо покращувати наші продукти.

З появою в нашому портфоліо галогенних ламп NIGHT BREAKER 220 мільйонів автомобілістів, зможуть значно підвищити безпеку та комфорт того часу, що вони проводять за кермом.

Короткий огляд асортименту галогенних ламп OSRAM з підвищеною яскравістю

До 220% більше яскравості2 – для ксенонових фар:

XENARC NIGHT BREAKER 220

До 220% більше світла2

XENARC NIGHT BREAKER 220 - це найяскравіший ксенонове світло OSRAM, що увібрав у себе новітні технологічні розробки. Ксенонові лампи XENARC NIGHT BREAKER LASER забезпечують неймовірно високу якість світла та чудову видимість навіть у складних погодних умовах. Більше світла - вища безпека та комфорт водіння.

Дізнатися більше

Підбір автомобільних ламп OSRAM
Шукаєте правильну лампу для Вашого автомобіля?

Чому мільйони водіїв обирають лампи NIGHT BREAKER?

  • Більше світла дозволяє бачити далі та реагувати швидше
  • Найкраще видимість - комфортне водіння
  • Знаки, перешкоди та небезпеки можна розпізнати раніше
  • Преміальна якість. Лампи виробляються в Німеччині та США.
  • Якість оригінальних запчастин перевищує всі мінімальні стандарти ECE

1 Галоген (200%/150%/100%): порівняно з мінімальними вимогами ECE R112/R37..
2 Порівняно з мінімальними вимогами ECE R98.