Автомобільне освітлення
 

OSRAM – на першому місці по всьому світу

Точність, якість та інновації в усіх сферах автомобільного освітлення.

Вуличне освітлення

Протягом більш ніж 110 років свого існування компанія OSRAM стала світовим лідером у виготовленні автомобільного освітлення. Компанія стала надійним та цінним партнером провідних виробників автомобілів у світі. Фактично половина всіх легкових автомобілів, що виробляються щорічно у цілому світі, оснащується лампами OSRAM.

Ми постійно працюємо над поліпшенням своєї продукції. Як постачальник інших виробників автомобільної продукції, компанія OSRAM має програму ретельної перевірки якості і рік у рік забезпечує своїх партнерів необхідною продукцією. Штаб-квартира компанії OSRAM знаходиться в Мюнхені, Німеччина. OSRAM — міжнародна компанія, присутня в багатьох країнах світу. Де б не знаходились наші клієнти, ми забезпечимо їм свою підтримку.

«Зі своїми інноваційними рішеннями у сфері освітлення з використанням світлодіодів, органічних світлодіодів і лазерних технологій, протягом останніх років компанія OSRAM відігравала і продовжує відігравати важливу роль у стрімкому розвитку систем автомобільного освітлення. Ми й далі серйозно ставитимемось до своєї відповідальності в якості лідера світового ринку автомобільного освітлення та надалі розвиватимемо наші технологічні можливості».

Ганс-Йоахім Швабе (Hans-Joachim Schwabe), керівник підрозділу спеціального освітлення компанії OSRAM

Наші керівні принципи

Якісне освітлення

Постачальник комплектного обладнання із повним контролем якості

«Зроблено в Німеччині»

На сьогодні компанія OSRAM має у своєму штаті найкращих інженерів і техніків, які проводять дослідження та розробляють нові технології освітлення в декількох містах Німеччини. Завдяки нашій сертифікованій системі керування якістю стали можливими інтелектуальні рішення з освітлення та бездоганна якість продукції. Саме тому компанія OSRAM є партнером у сфері розвитку для всіх провідних виробників фар головного світла.

Незмінна якість виробника комплектного обладнання для ринку автокомпонентів

Автокомпоненти OSRAM, призначені для вже проданих автомобілів, виготовляються на тих самих якісних і точних виробничих лініях.

Близькість до клієнтів

Якість продукції OSRAM перевищує усі мінімальні вимоги ЄЕК. Натомість компанія OSRAM орієнтується на жорсткі вимоги виробників автомобілів. Ми докладаємо зусиль, що задовольнити потреби наших споживачів, і турбуємося про їхню безпеку на дорогах. Тому постійний розвиток автомобільних ламп для забезпечення кращої видимості дороги водієм і більшої помітності автомобіля для інших учасників дорожнього руху завжди залишається пріоритетом компанії OSRAM.

Представники автомобільних сервісних центрів і кінцеві споживачі можуть самі побачити продукцію OSRAM на виставках і заходах для автолюбителів. Наші інноваційні рішення можна випробувати у виставкових павільйонах на моделях автомобілів або мотоциклів. Незалежно від того, чи призначається продукція для нового автомобіля чи для використання на ринку автокомпонентів, компанія OSRAM забезпечує для неї найвищий рівень стандартів.

Заходи за участі компанії OSRAM

Довіра через контроль

Назва OSRAM відома як вартий довіри бренд із широким асортиментом виробів найвищої якості. На жаль, цей факт привернув увагу недобросовісних виробників, які заповнили ринок підробками. Підробка виробів і упаковок OSRAM становить не лише комерційну проблему, але й ризики для наших споживачів.

Найчастіше підробляють ксенонові лампи OSRAM. Щоб зменшити кількість підробок, ми розробили програму OSRAM Trust. Тепер наші споживачі можуть самі швидко перевірити, чи придбали вони справжню ксенонову лампу OSRAM, в режимі онлайн.

Програма OSRAM Trust

Принцип екологічної безпеки

Захист довкілля в компанії OSRAM виходить далеко за межі простого дотримання вимог законодавства. Наша продукція покликана ефективно використовувати ресурси, заощаджувати енергію та зменшувати кількість пакувальних матеріалів.

Наша система керування захистом довкілля, сертифікована за стандартом ISO 14001, забезпечує неухильне дотримання цих принципів.


Освітлення для мотоциклів

Звідки починаються інноваційне освітлення для автомобілів

Компанія OSRAM у Гербрехтінгені, Німеччина

Відео — компанія OSRAM у Гербрехтінгені

Розробка інноваційних рішень для автомобільного освітлення