OSRAM – на першому місці по всьому світу

Точність, якість та інновації автомобільного освітлення та аксесуарів.

Вуличне освітлення

Протягом більш ніж 110 років свого існування компанія OSRAM стала світовим лідером у виготовленні автомобільного освітлення. Компанія стала надійним та цінним партнером провідних виробників автомобілів у світі. Фактично половина всіх легкових автомобілів, що виробляються щорічно у цілому світі, оснащується лампами OSRAM.

Ми постійно працюємо над поліпшенням своєї продукції. Як постачальник інших виробників автомобільної продукції, компанія OSRAM має програму ретельної перевірки якості і рік у рік забезпечує своїх партнерів необхідною продукцією. Штаб-квартира компанії OSRAM знаходиться в Мюнхені, Німеччина. OSRAM — міжнародна компанія, присутня в багатьох країнах світу. Де б не знаходились наші клієнти, ми забезпечимо їм свою підтримку.

У 1925 році компанія Osram продемонструвала світу просте, але геніальне рішення - лампу з двома нитками розжарювання, однією для ближнього та іншою для далекого світла. Лампа BILUX® була створена та зареєстрована OSRAM. Це дозволило поєднати всі функції, які раніше вимагали багато місця та складну конструкцію фар, в одному єдиному джерелі світла. Лампа давала два промені з різною силою та кутом свічення в одному рефлекторі.

Виробники фар відреагували швидко, і ця технологія стала загальновизнаним джерелом світла для більшості автомобілів у 60-х і навіть 70-х роках. Вона досі використовується виробниками у своєму первісному вигляді. Перше покоління ламп OSRAM Bilux® мало цоколь P45t та електричну потужність 40/45 Вт.

Наші керівні принципи

Якісне освітлення

Постачальник комплектного обладнання із повним контролем якості

«Зроблено в Німеччині»

На сьогодні компанія OSRAM має у своєму штаті найкращих інженерів і техніків, які проводять дослідження та розробляють нові технології освітлення в декількох містах Німеччини. Завдяки нашій сертифікованій системі керування якістю стали можливими інтелектуальні рішення з освітлення та бездоганна якість продукції. Саме тому компанія OSRAM є партнером у сфері розвитку для всіх провідних виробників фар головного світла.

Незмінна якість виробника комплектного обладнання для ринку автокомпонентів

Автокомпоненти OSRAM, призначені для вже проданих автомобілів, виготовляються на тих самих якісних і точних виробничих лініях.

Близькість до клієнтів

Якість продукції OSRAM перевищує усі мінімальні вимоги ЄЕК. Натомість компанія OSRAM орієнтується на жорсткі вимоги виробників автомобілів. Ми докладаємо зусиль, що задовольнити потреби наших споживачів, і турбуємося про їхню безпеку на дорогах. Тому постійний розвиток автомобільних ламп для забезпечення кращої видимості дороги водієм і більшої помітності автомобіля для інших учасників дорожнього руху завжди залишається пріоритетом компанії OSRAM.

Представники автомобільних сервісних центрів і кінцеві споживачі можуть самі побачити продукцію OSRAM на виставках і заходах для автолюбителів. З нашими інноваційними рішеннями можна ознайомитись на стендах, обладнаних моделями автомобілів чи мотоциклів. Також відкрийте для себе наш новий асортимент автомобільних аксесуарів та пристроїв, які будуть корисні у будь-якій поїздці.

Заходи за участі компанії OSRAM

Довіра через контроль

Назва OSRAM відома як вартий довіри бренд із широким асортиментом виробів найвищої якості. На жаль, цей факт привернув увагу недобросовісних виробників, які заповнили ринок підробками. Підробка виробів і упаковок OSRAM становить не лише комерційну проблему, але й ризики для наших споживачів.

Щоб значно мінімізувати кількість контрафактної продукції ми розробили програму OSRAM Trust. Тепер наші клієнти можуть швидко перевірити, чи придбали вони оригінальні лампи OSRAM.

Програма OSRAM Trust

Принцип екологічної безпеки

Захист довкілля в компанії OSRAM виходить далеко за межі простого дотримання вимог законодавства. Наша продукція покликана ефективно використовувати ресурси, заощаджувати енергію та зменшувати кількість пакувальних матеріалів.

Наша система керування захистом довкілля, сертифікована за стандартом ISO 14001, забезпечує неухильне дотримання цих принципів.


Освітлення для мотоциклів