Шукайте, знаходьте та дивуйтесь

Інтерактивні автомобільні інструменти

Що б із нами було без Інтернет-інструментів? Передовими інтерактивними інструментами від компанії ОSRAM можна користуватися як з настільного комп'ютера, так і з мобільного пристрою. Знайдіть лампу, що вам підходить, за допомогою додатка для підбору автомобільних ламп Vehicle Lamp Finder.

Читайте все, що необхідно знати про автомобільне освітлення, у блозі. Налаштуйте своє світло за допомогою нашого нового додатка LEDambient. Дізнайтеся, як заощадити гроші за допомогою калькулятора витрат TRUCKSTAR PRO. Ця опція буде особливо корисною для водіїв вантажних автомобілів.

Ласкаво просимо до світу інтерактивних автомобільних інструментів

Додаток для пошуку автомобільних ламп для європейських автомобілів Vehicle Lamp Finder — швидкий пошук

Бажаєте замінити лампи на автівці, але не знаєте, як правильно вибрати модель лампи? Вам стане в нагоді додаток Vehicle Lamp Finder. Незалежно від того, чи їздите ви на легковому чи вантажному автомобілі або на мотоциклі, цей інструмент допоможе знайти правильні моделі ламп ближнього та дальнього світла, протитуманних фар, сигналів повороту та багато іншого (англійською).

Інструмент: Vehicle Lamp Finder

Покладіться на якість OSRAM: Перевірте свої лампи зараз

Компанія OSRAM максимально ретельно перевіряє якість і технічні характеристики своєї продукції, оскільки лише оригінальні вироби OSRAM мають якість, що відповідає вимогам OSRAM. Вас також не влаштує гірша якість, чи не так? Перевірте свої ксенонові лампи за два простих кроки. Не покладайтеся на власні очі. Покладіться на OSRAM:

Інструмент перевірки: Чи є ваша ксенонова лампа справжньою продукцією OSRAM?

Блог про автомобільне освітлення: відповіді на всі запитання

У чому різниця між галогенними, ксеноновими та світлодіодними лампами? Як встановити на автомобіль денні ходові вогні? Як відрегулювати фари головного світла? Відповіді на ці та багато інших запитань можна знайти в блозі про автомобільне освітлення (англійською)..

Соціальні мережі: Блог про автомобільне освітлення OSRAM

Калькулятор TRUCKSTAR PRO допоможе вам заощадити гроші

Заощадження грошей сьогодні турбує кожного. Калькулятор витрат TRUCKSTAR PRO надає операторам автопарків повну інформацію про те, як скоротити витрати, використовуючи певні види ламп. Результати говорять самі за себе. Переконайтеся самі (англійською).

Інструмент: Калькулятор TRUCKSTAR PRO