Автомобільне освітлення
 
Ліхтарик Ledinspect MINI отримує нагороду в категорії «Найкраща покупка року 2016».

Ліхтарик LEDinspect MINI 125 отримує нагороду в категорії «Найкраща покупка року 2016»

Журнал Auto Express проводить порівняльне випробування безпровідних інспекційних ліхтариків

21.10.2016

Ліхтарик LEDinspect MINI 125 здобув нагороду «Найкраща покупка» британського автомобільного журналу Auto Express у категорії безпровідних інспекційних ліхтариків. У порівняльному випробуванні для вересневого випуску журнал Auto Express випробував десять світлодіодних інспекційних ліхтариків різних виробників.

Невеличкі кишенькові ліхтарики й так звані ліхтарики-ручки здобули популярність серед професіоналів і любителів автомобільної техніки. Ці сучасні невеликі безпровідні світлодіодні ліхтарики на батарейках забезпечують освітлення навіть найбільш незручних для доступу місць. У своєму випробуванні журнал Auto Express визначав загальну яскравість і структуру світлового пучка. Також бралися до уваги величина світлового потоку, розмір, наявність додаткових функцій і батарей у комплекті, а також рекомендована роздрібна ціна.

Журнал визнав переможцем у цій категорії ліхтарик OSRAM LEDinspect MINI 125. Дослідники були найбільше вражені інтенсивним світловим потоком ліхтарика порівняно з іншими моделями. Тому ліхтарик LEDinspect MINI 125 отримав найвищу оцінку як єдиний ліхтарик кишенькового розміру в цій категорії.

Світлодіодні інспекційні ліхтарики — портативні помічники з потужним світлом

Додаткові світлодіодні прилади компанії OSRAM являють собою дуже практичні та енергоефективні портативні джерела світла на базі перевіреної світлодіодної технології. Дизайн передбачає зручну ергономічну форму та ручку. Інспекційний ліхтарик OSRAM серії LEDinspect для професіоналів і водіїв необхідний у кожному комплекті інструментів і в кожній автомайстерні.

Докладніше ознайомтеся з інспекційними світлодіодними ліхтариками OSRAM.

Світлодіодні інспекційні ліхтарики для професіоналів Світлодіодні інспекційні ліхтарики для водіїв