Оригінальні проекційні лампи OSRAM P-VIP

Оригінальні проекційні лампи OSRAM P-VIP

Якість, що привертає увагу

P-VIP — це ртутні лампи високого тиску для використання у відеопроекторах, телевізійних проекторах та інших подібних виробах. Спектр розряду в парах ртуті при дуже високому тиску в 200 бар забезпечує отримання широкого та одночасно щільного діапазону хвиль, який створює ідеальну проекцію.

Лампи P-VIP забезпечують дуже високий світловий потік, що є необхідною передумовою для ефективної роботи проекційних пристроїв. Крім того, вони неперевершені через довгий термін служби та низьке падіння світлового потоку протягом всього терміну служби.

Розробка і виробництво ламп такого рівня якості потребує величезного досвіду. Характеристики лампи OSRAM P-VIP забезпечуються інноваційними дослідженнями та прогресивними перевірками якості, що гарантують найвищий світловий потік, тривалість служби лампи та рівномірний розподіл світла. Компанія OSRAM є визнаним експертом у цій технології.

Драйвер PT-VIP ідеально відповідає лампам P-VIP і не тільки забезпечує оптимальні умови роботи, але й надає додаткові функції, які відповідають параметрам пристрою. Ретельно розроблені режими експлуатації Unishape забезпечують різні кольори світла оптимізовані для роботи з даними, відео та для інших режимів.

Дізнайтесь про основні переваги нашої продукції:

  • Надзвичайно тривалий термін експлуатації
  • Найвищий світловий потік
  • Високі стандарти безпеки

Програма сертифікованого торгового посередника OSRAM P-VIP

Програма сертифікованого торгового посередника OSRAM P-VIP для дилерів ламп P-VIP ефективно допомагає усунути сумніви клієнта щодо оригінальності продукції, придбаної онлайн.

Проблема контрафакту

Стикаючись з приголомшуючою кількістю дешевих проекційних ламп, які пропонуються невідомими дилерами, споживачі часто стикаються з проблемою визначення: чи є продукт оригінальним, контрафактним або це низькоякісна імітація оригінальної лампи. На додаток до порушення прав інтелектуальної власності виробників ламп, підробки або копії якісних виробів часто мають спрощену конструкцію. Використання таких ламп обумовлює значні ризики, включаючи погану якість зображення, пошкодження проектора і навіть його цілковитий вихід з ладу. Таким чином, реальні витрати та ризики при використанні фальсифікованих ламп P-VIP не відображені у їх ціні.

Сертифіковане рішення

Програма сертифікованого торгового посередника OSRAM P-VIP дозволяє покупцям уникнути типового ризику, пов'язаного з придбанням фальсифікованих ламп P-VIP, і гарантує відповідність ламп P-VIP проектору, для якого вони були розроблені. Якщо покупець має таку впевненість, він менше вагається перед купівлею ламп P-VIP від учасників нашої "Програми сертифікованого торгового посередника".

Щоб стати сертифікованим торговим посередником OSRAM компанія повинна відповідати певним критеріям. Зокрема:

  • Дотримання лояльності по відношенню до асортиментної лінійки OSRAM
  • Повага до оригінальної продукції, прав інтелектуальної власності та, зокрема, авторських прав
  • Використання виключно правдивої реклами та маркетингових матеріалів
  • Закупівля ламп P-VIP безпосередньо у компанії OSRAM або офіційного дистриб'ютора OSRAM

Інструмент UNISHAPE

Набір програм для OEM, які використовуються для налаштування та керування всіма драйверами ламп PT-VIP та PT-SIRIUS під час розробки та виробництва.

Дізнатись більше

Лампи спеціального призначення

Пошук дистриб'ютора

Знайдіть місцевого дистриб'ютора

Оригінальні лампи P-VIP

Ніщо не зрівняється з оригіналом

Завантаження PDF (англійська версія — 7,5 Мб)

OSRAM UNISHAPE

Вражаюча реальність

Завантаження PDF (англійська версія — 859,8 Кб)