Оригінальні проекційні лампи OSRAM P-VIP

Оригінальні проекційні лампи OSRAM P-VIP

Якість, що привертає увагу

Технологія, що лежить в основі проектування зображення, удосконалилася до проекційних пристроїв високої інтенсивності, які сьогодні використовуються в конференц-залах, навчальних класах і домашніх кінотеатрах по всьому світу.

Як один з лідерів галузі, OSRAM пропонує високояскраві лампи P-VIP як для фронтальних проекторів, так і для ірпроекційних телевізорів.

P-VIP — це ртутні лампи високого тиску для використання у відеопроекторах, телевізійних проекторах та інших подібних виробах. Спектр розряду в парах ртуті при дуже високому тиску в 200 бар забезпечує отримання широкого та одночасно щільного діапазону хвиль, який створює ідеальну проекцію.

Характеристики лампи OSRAM P-VIP забезпечуються інноваційними дослідженнями та прогресивними перевірками якості, що гарантують найвищий світловий потік, тривалість служби лампи та рівномірний розподіл світла.

Лампи P-VIP забезпечують дуже високий світловий потік, що є необхідною передумовою для ефективної роботи проекційних пристроїв. Крім того, вони неперевершені через довгий термін служби та низьке падіння світлового потоку протягом всього терміну служби.

Технологія, що лежить в основі проектування зображення, удосконалилася до проекційних пристроїв високої інтенсивності, які сьогодні використовуються в конференц-залах, навчальних класах і домашніх кінотеатрах по всьому світу.

Дізнайтесь про основні переваги нашої продукції:

  • Надзвичайно тривалий термін експлуатації
  • Найвищий світловий потік
  • Рівномірний розподіл світла
  • Чудова якість
  • Високі стандарти безпеки

Незалежно від того, який у Вас проектор, і для яких завдань Ви його використовуєте, в асортименті OSRAM, визнаного експерта в галузі проекційних технологій, знайдеться відповідне рішення.

Програма сертифікованих дилерів OSRAM P-VIP

Програма сертифікованого торгового посередника OSRAM P-VIP для дилерів ламп P-VIP ефективно допомагає усунути сумніви клієнта щодо оригінальності продукції, придбаної онлайн.

Проблема контрафакту

Проблема контрафакту

Стикаючись з приголомшуючою кількістю дешевих проекційних ламп, які пропонуються невідомими дилерами, споживачі часто стикаються з проблемою визначення: чи є продукт оригінальним, контрафактним або це низькоякісна імітація оригінальної лампи. На додаток до порушення прав інтелектуальної власності виробників ламп, підробки або копії якісних виробів часто мають спрощену конструкцію. Використання таких ламп обумовлює значні ризики, включаючи погану якість зображення, пошкодження проектора і навіть його цілковитий вихід з ладу. Таким чином, реальні витрати та ризики при використанні фальсифікованих ламп P-VIP не відображені у їх ціні.

Сертифіковане рішення

Програма сертифікованого торгового посередника OSRAM P-VIP дозволяє покупцям уникнути типового ризику, пов'язаного з придбанням фальсифікованих ламп P-VIP, і гарантує відповідність ламп P-VIP проектору, для якого вони були розроблені. Якщо покупець має таку впевненість, він менше вагається перед купівлею ламп P-VIP від учасників нашої "Програми сертифікованого торгового посередника".

Щоб стати сертифікованим торговим посередником OSRAM компанія повинна відповідати певним критеріям. Зокрема:

  • Дотримання лояльності по відношенню до асортиментної лінійки OSRAM
  • Повага до оригінальної продукції, прав інтелектуальної власності та, зокрема, авторських прав
  • Використання виключно правдивої реклами та маркетингових матеріалів
  • Закупівля ламп P-VIP безпосередньо у компанії OSRAM або офіційного дистриб'ютора OSRAM

Дізнайтесь більше

Оригінальні лампи P-VIP (англійською)

Завантажте нашу брошуру