Лампи XBO для кінотеатрів від OSRAM<br>

Лампи XBO для кінотеатрів від OSRAM
"Made In Germany"

Автоматизована обробка високоякісних матеріалів і суворий контроль якості OSRAM забезпечують постійне дотримання найвищих стандартів якості

Світло для кінематографічної проекції у цифрових кінотеатрах

Краща продуктивність у власному класі

Більш ніж 60 років ксенонові лампи OSRAM XBO задовольняють вимоги глядачів по всьому світу і перетворюють візит до кінотеатру на пригоду. Епоха цифрового кіно висуває серйозні вимоги до проекційної технології, але лампа XBO залишається на крок попереду потреб за рахунок безперервних вдосконалення та модернізації.

Нові проектори для цифрових кінотеатрів і великі екрани вимагають високого світлового потоку на виході. Лампи для кінотеатрів ХВО від OSRAM приймають цей виклик, забезпечуючи рівень яскравості, що гарантує відмінні зображення з високою роздільною здатністю. Лампи для кінотеатрів ХВО є оригінальною продукцією компанії OSRAM, що виготовляється у Німеччині. Автоматизована обробка високоякісних матеріалів і суворий контроль якості OSRAM забезпечують постійне дотримання найвищих стандартів якості.

Компанія OSRAM пропонує широкий асортимент високотехнологічних ламп XBO для кінотеатрів для використання у проекторах BARCO, Christie, NEC та Sony

Дізнайтесь про основні переваги нашої продукції:

  • Просте обслуговування
  • Широкий діапазон регулювання яскравості
  • Короткодугові лампи з найвищим рівнем яскравості для кращого освітлення екрана

Завантажити:

Брошура XBO англійською

Детально про лампи XBO для кожного з проекторів:

Як замінити лампу OSRAM ХВО:

ХВО створює зірки

Знання про світло

ХВО створює зірки
Понад 60 років

Похід до кінотеатру — це не просто перегляд популярної стрічки за відерцем попкорну, але й спроба втекти від буденності та зануритися у інші світи.

Дізнайтесь більше про ХВО

Світло – це експертиза

XBO® Service Platform: ваш необмежений доступ до нашої експертизи

Наш новий мобільний додаток для Android та iOS – перше у своєму роді рішення для інженерного персоналу кінотеатрів. З додатком XBO Service Platform Ви отримаєте повний доступ до вичерпних знань експертів OSRAM в галузі світла.

Дізнатися більше
Виробництво ХВО вiдео

Виробництво ХВО

60 років досвіду, клієнтського сервісу і розваг

Контактні дані

Професійне та промислове спеціальне освітлення (англійською та німецькою мовами)
понеділок - п'ятниця з 9:00 до 18:00