Автомобільне освітлення
 
Освітлення для вантажівок

Освітлення для вантажівок

Міцні та надійні лампи для вантажівок для професіонального використання

Освітлення для вантажівок повинно витримувати величезні навантаження, бути надійним та забезпечувати ідеальне освітлення до кінця кожної поїздки. Щоденне професіональне використання часто призводить до виснаження запасу служби ламп для вантажівок та автофургонів. Високоефективні рішення з надзвичайно довгим терміном служби гарантують ідеальне освітлення дороги. Внаслідок цього покращуються враження від їзди та рівень безпеки, знижуються витрати на експлуатацію парку автомобілів.

Компанія OSRAM пропонує водіям та спеціалістам з управління парком автомобілів широкий діапазон високоефективних ламп для вантажівок. При цьому всі освітлювальні рішення не тільки відповідають вимогам найвищої якості виробників комерційних транспортних засобів та мають якість OEM, але також перевищують європейські стандарти.

Завантажити: Автомобільні світлові прилади – каталог 2016/17 (PDF)

Галогенні лампи для фар головного світла для вантажівок

Вантажівка з лампами TRUCKSTAR PRO

Вражаюча яскравість та довший термін служби

TRUCKSTAR PRO

Випробуйте високоефективні галогенні лампи для вантажних автомобілів, що дають до 100 % більше світла та більш ніж подвійний термін служби порівняно зі стандартними лампами. Лампи TRUCKSTAR PRO придатні для складних умов експлуатації завдяки високій стійкості до вібрації.

Каталог продукції: TRUCKSTAR PRO
Вантажівка з ОРИГІНАЛЬНИМИ лампами на запиленій вулиці

Оригінальні запасні частини

ЛІНІЙКА ORIGINAL

Розраховуйте на лампи для вантажівок з якістю оригінального обладнання. Ці оригінальні запасні частини мають відмінне співвідношення ціни та робочих характеристик.

Каталог продукції: ЛІНІЙКА ORIGINAL

Ксенонові лампи для фар головного світла для вантажівок

Вантажівка з увімкненими фарами та лампами XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED

Більш яскраве ксенонове світло

XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED

Значно потужніше світло з лампами XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED Ці ксенонові фари пропонують на 70 % більше світла та до 20 м довший світловий конус порівняно зі стандартними ксеноновими лампами.

Каталог продукції: XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED
Вантажівка з увімкненими фарами Xenarc Cool Blue Intense

Стильні ксенонові лампи для вантажівок

XENARC COOL BLUE INTENSE

Додайте більше стилю за допомогою синього ксенонового світла з кольоровою температурою 5500 Кельвінів. Крім цього, лампи XENARC COOL BLUE INTENSE забезпечують на 20 % більше світла порівняно зі стандартними ксеноновими лампами.

Каталог продукції: XENARC COOL BLUE INTENSE
Вантажівка з лампами Xenarc Ultra Life HID

Довговічні ксенонові лампи

XENARC ULTRA LIFE

Автомобільні лампи XENARC ULTRA LIFE найкращі у тому, що стосується довговічності. Вони мають вчетверо довший термін служби порівняно зі стандартними газорозрядними лампами високої інтенсивності (HID). Це означає довший термін між замінами для вашої зручності!

Каталог продукції: XENARC ULTRA LIFE
Вантажівка з ОРИГІНАЛЬНИМИ запасними ксеноновими лампами

Оригінальні запасні частини

XENARC ORIGINAL

Оригінальні запасні ксенонові лампи з якістю ОЕМ. Лампи XENARC ORIGINAL також доступні у варіантах, що не містять ртуті ні в лампі, ні в системі управління лампою.

Каталог продукції: XENARC ORIGINAL

Сигнальні лампи

Для вантажівок та автофургонів

Компанія OSRAM пропонує широкий вибір додаткового освітлення для комерційних автомобілів. Джерела світла відповідають високим вимогам якості OSRAM, відмінно округлюючи освітлювальне обладнання вантажівок.

Огляд сигнальних ліхтарів для вантажо-пасажирських автомобілів:

Ще більше варіантів освітлення для вантажівок

Протитуманні фари, освітлення салону та зручні бокси для запасних ламп