Фари додаткового далекого та робочого світла OSRAM LEDriving

Ніч не порушить ваші плани!

Фари додаткового далекого та робочого світла OSRAM LEDriving

OSRAM розширює можливості Вашого автомобіля. Коли дорожні умови вимагають більш інтенсивного освітлення, на виручку приходять яскраві світлодіодні фари додаткового та робочого світла. Портфоліо додаткових фар LEDriving включає прилади різних типів та розмірів – багатофункціональні, функціональні та з тонким корпусом, з різним типом освітлення – вузькоспрямованим, розсіяним чи комбінованим. Абсолютна свобода пересування з OSRAM: дорогами, бездоріжжям, всюди.

У темряви не залишиться навіть шансу!

На дорогах

Фари додаткового дальнього світла LEDriving

Стильний варіант денних ходових вогнів та інтенсивне освітлення у темний час доби – світлодіодні фари OSRAM стануть чудовим вибором у будь-якій ситуації. Компактні та надійні прилади з відбивачем спеціальної конструкції забезпечують високу оптичну ефективність та рівномірний розподіл світла без ефекту засліплення.

Світлодіодні фари додаткового світла OSRAM LEDriving відповідають вимогам ECE та дозволені для використання на дорогах загального користування. Прилади відрізняються не тільки чудовим дизайном, а й чудовою світловіддачею.

На бездоріжжя

Фари додаткового робочого світла LEDriving

Міцні та довговічні фари робочого світла OSRAM LEDriving спеціально розроблені для екплуатації у складних умовах. Прилади відрізняються високою оптичною ефективністю, світлодіоди випромінюють яскраве біле світло та захищені від перегріву. Інтенсивне спрямоване освітлення допоможе комфортно працювати навіть уночі.

Попередження: Дані фари робочого світла OSRAM LEDriving не мають схвалення ECE, їх не можна використовувати на дорогах загального користування під час руху.

Яскраве та потужне світло збільшить дальність огляду

Світлодіодні додаткові фари OSRAM легко монтуються на автомобіль і значно покращують видимість: їхнє яскраве біле однорідне світло дозволить чітко розглянути навіть найтемніші ділянки на великій відстані.

Портфоліо продукції

Ніч не порушить ваші плани: світлодіодні фари додаткового та робочого світла OSRAM LEDriving допоможуть подолати будь-який маршрут.

Вперед, назустріч пригодам!

Чим далі від асфальту, тим важливішим стає відчувати впевненість у тому, що ваше обладнання вас не підведе. Світлодіодні фари OSRAM додаткового далекого та робочого світла створені для роботи у найскладніших умовах. Ці міцні і стильні фари з ефектною Х-подібною формою світла допоможуть покращити видимість як поблизу автомобіля, так і далеко попереду нього.

Портфоліо продукції

OSRAM чудово знає, наскільки складним може бути керування автомобілем у бездоріжжі. Лінійка надійних додаткових світлодіодних фар OSRAM вразить Вас яскравістю і якістю світла в будь-яких умовах.

Тепер ваш вантажний автомобіль помітять здалеку - і вдень, і вночі.

Бачити далі і бути видимим із OSRAM. Додаткові світлодіодні фари лінійки Multifunctional універсальні у застосуванні: використовуйте вдень функцію габаритних вогнів, а вночі вмикайте додаткове дальнє світло, щоб попередити інших водіїв та пішоходів про ваше наближення.

Портфоліо продукції

Надійне, якісне та стильне рішення для покращення світла Вашого автомобіля. Ви бачитимете значно краще і далі, і ваш автомобіль помітять здалеку. Додаткові світлодіодні фари OSRAM відрізняються високою оптичною ефективністю та забезпечують рівномірний розподіл світла на дорозі.

Ви працюєте - і ваша техніка теж.

Для комфортної роботи в будь-який час дня та ночі: світлодіодні фари додаткового та робочого світла LEDriving світять яскраво та служать довго.

Портфоліо продукції

Ці міцні та компактні фари ідеально підходять для роботи у складних умовах.

Зробити важку роботу комфортною

З настанням темряви важливо зберегти контроль за ситуацією. З фарами додаткового та робочого світла LEDriving ніщо не виб'є вас із графіка. Наші прилади забезпечують яскраве та однорідне світло як далекого, так і ближнього поля. Висока оптична ефективність, комфортне біле світло та надійна система терморегуляції для захисту діодів від перегріву.

Портфоліо продукції

Міцні, довговічні та компактні фари створені для роботи у суворих умовах. З ними техніка може працювати цілодобово і без вихідних, щоб укластися в будь-які терміни.

Тут Ви знайдете порожній список фар додаткового світла OSRAM LEDriving,
включаючи відповідні індекси освітленості.

Демонстрація роботи наших фар

Жодних компромісів! OSRAM – беззаперечний експерт в автомобільному освітленні

Додаткові фари OSRAM забезпечують чудове освітлення ближньої та дальньої зони. Світловий промінь може досягати 635 метрів.

Широкий вибір варіантів світла для будь-якої задачі: вузькоспрямоване, розсіяне або комбіноване освітлення у стильному та лаконічному виконанні.

Равномерное распределение света без бликов для вашей безопасности в любых условиях, даже при плохой погоде в дневное время суток.

* Що стосується фар додаткового світла з ECE-сертифікацією.

Світлодіодні додаткові фари OSRAM з лінзою з полікарбонату, що не б'ється, і захистом від стрибків напруги надійно і ефективно працюють у найважчих умовах.

Всі фари додаткового та робочого світла LEDriving проходять всебічні випробування у лабораторії OSRAM. Ми даємо гарантію на прилади терміном на 5 років (для фар лінійки Value гарантія складає 2 роки).

Інструкції з встановлення

Що потрібно знати про правильне встановлення фар додаткового та робочого світла LEDriving – дивіться відеоролик англійською мовою.

Завантажити інструкцію з встановлення додаткових фар OSRAM LEDriving англійською мовою.

Завантажити інструкцію з встановлення

Передові світлодіодні технології

Ми об'єднали передові світлодіодні технології OSRAM з інноваціями у сфері спрямованого освітлення. Фари додаткового світла LEDriving забезпечують високу оптичну ефективність та рівномірний розподіл світла без відблисків. Спеціально розроблений відбивач покращує фокусування світлового потоку та зменшує відблиски.

Всебічні випробування

Фари додаткового та робочого світла LEDriving тестуються у спеціальній лабораторії – для моделювання екстремальних умов довкілля. Так ми забезпечуємо приладам безкомпромісну якість, підкріплену гарантією OSRAM терміном на 5 років.

Дізнатися більше