Автомобільне освітлення
 

Світлодіодне освітлювальне обладнання для стайлінгу автомобіля

Світлодіодні прилади LEDambient для створення особливої атмосфери в салоні автомобіля

Стильний вигляд із світлодіодним освітленням

Світлодіодне освітлення в салоні автомобіля освіжає, створює приємне враження і додає привабливого сучасного вигляду. Світло відображає індивідуальність водія. Незалежно від віку та статі, завдяки світлодіодам кожен водій може додати індивідуальності освітленню салону свого автомобіля. 

Емоції на сцені – у вашому авто

Бажаєте створити атмосферу пісенного конкурсу Євробачення у своєму авто? Це можна зробити за допомогою світлових приладів серії LEDambient CONNECT з яскравими кольорами. Безкоштовний додаток OSRAM LEDambient CONNECT дає змогу змінювати колір та інтенсивність світла в такт вашої музики.

Світлодіодне освітлення, яким можна керувати через додаток

Стильне освітлення салону вашого автомобіля. Інноваційний спосіб надати індивідуального вигляду своєму автомобілю. Шукаєте новинки? Починаємо звідси! Декоративні світлодіодні прилади OSRAM надають безмежні можливості для відображення особистого стилю через освітлення, поєднуючи в собі високу якість та надійність.

LEDambient CONNECT TUNING LIGHTS

LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT

Зробіть вигляд свого автомобіля особливим за допомогою світлодіодних приладів LEDambient CONNECT, які додадуть кольору в інтер'єр вашого автомобіля. Система TUNING LIGHTS CONNECT має вигляд самоклейких гнучких стрічок із світлодіодами, які дуже просто встановити та використовувати для створення стильного дизайну RGB. Встановивши з'єднання з безкоштовним додатком LEDambient CONNECT через Bluetooth, можна керувати зміною кольорів і режимів декількох сумісних світлодіодних приладів з одного мобільного пристрою.

Спробуйте самі! Купуйте в режимі онлайн безпосередньо від нашого партнера Powerbulbs

Для наших шведських покупців: купуйте безпосередньо в нашому магазині OSRAM ShopYourLight Sweden.

LEDambient PULSE CONNECT

LEDambient PULSE CONNECT — це універсальний світлодіодний прилад, який додасть кольору салону вашого автомобіля. Встановивши з'єднання з безкоштовним додатком LEDambient CONNECT через Bluetooth, можна керувати зміною кольорів і режимів декількох сумісних світлодіодних приладів з одного мобільного пристрою.

Світлодіодні пристрої LEDambient PULSE CONNECT

Спробуйте самі! Купуйте в режимі онлайн безпосередньо від нашого партнера Powerbulbs

Для наших шведських покупців: купуйте безпосередньо в нашому магазині OSRAM ShopYourLight Sweden.

LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT: Навчальне відео з установлення

Додаток LEDambient CONNECT

Залишайтеся на зв'язку

Підключайтесь для керування своїм освітленням за допомогою безкоштовного додатка LEDambient. Встановивши з'єднання, ви зможете швидко та просто налаштовувати підсвічування свого автомобіля через Bluetooth. Додаток дає змогу швидко налаштовувати колір таких світлових приладів:

  • LEDambient PULSE CONNECT,
  • LEDambient HYBRID CONNECT,
  • LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT.
Додаток LEDambient CONNECT можна завантажити тут
Зовнішні світлодіодні прилади LEDambient CONNECT

Зовнішнє освітлення з керуванням за допомогою додатка

LEDambient PULSE CONNECT і LEDambient HYBRID CONNECT

Бажаєте додати індивідуальності зовнішньому вигляду вашого автомобіля? Нашими продуктами LEDambient PULSE CONNECT і LEDambient HYBRID CONNECT можна керувати одночасно за допомогою додатка LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT. Різні пристрої, один додаток для керування ними — ваш власний стиль!

Зовнішнє світлодіодне освітлення, яким можна керувати за допомогою додатка

Декоративне світлодіодне освітлення з дистанційним керуванням

LEDambient TUNING LIGHTS

Використовуйте світлодіодні прилади серії LEDambient для підсвічування дверної панелі, центральної консолі, простору для ніг або даху салону. Для творчого підходу немає меж! Світлодіоди забезпечують рівномірне освітлення з різними індивідуальними опціями. Ними можна керувати дистанційно. Дивовижний ефект: зробіть салон автомобіля саме таким, яким ви його хочете бачити, відобразивши власний стиль!

Каталог продукції: LEDambient TUNING LIGHTS

LEDambient TUNING LIGHTS: Відеоінструкція

Сервіс

Гаряча лінія для питань щодо світлодіодної продукції (англійською та німецькою мовами)
Електронна пошта: automotive-service@osram.com
пн — пт. з 9:00 до 18:00
(центральноєвропейський час)