Автомобільне освітлення
 
Світлодіодне освітлення для вашого автомобіля

Світлодіодне освітлення для вашого автомобіля

Лампи та прилади освітлення для створення виразного вигляду

Гарні автомобільні світлодіодні лампи зі стильним дизайном надають автомобілю сучасного вигляду, який неможливо не помітити. Виразне світло привертатиме увагу всіх навколо до вашого автомобіля, даючи вам можливість виразити свій стиль без жодних слів.

Виразна потужність автомобіля та чарівне світлодіодне світло доповнюють один одного.

Але лише правильно підібрані світлові прилади повною мірою підкреслюють привабливість дизайну автомобіля. Світлодіодна продукція OSRAM вражає:

Завантажити: Автомобільні світлові прилади – каталог 2016/17 (PDF)

Надайте автомобілю стильного вигляду: Дизайнерське зовнішнє освітлення

Як із сертифікацією ЄЕК, так для використання виключно в умовах бездоріжжя: із зовнішнім світлодіодним освітленням ваш автомобіль засяє

Світлодіодні лампи для заміни

Світлодіодні лампи, що встановлюються у старому корпусі

Світлодіодні лампи LEDriving:

Коли йдеться про світлодіодні лампи, що встановлюються у старому корпусі, вигляд та естетика продукції також дуже важливі. Теплопоглиначі продукції OSRAM LEDriving покликані зберігати привабливий та сучасний вигляд та враження від продукту. Завдяки сучасному дизайну продукція OSRAM LEDriving надає стильного вигляду будь-якому автомобілю.

світлодіодні протитуманні фари

світлодіодні протитуманні фари

Протитуманні ліхтарі LEDriving

Моделі протитуманних фар LEDriving від OSRAM роблять перехід на світлодіодні протитуманні фари простим як ніколи. Протитуманні фари, що надаються з широким асортиментом додаткових монтажних кронштейнів, можуть бути встановлені майже на всі типи транспортних засобів. Усі протитуманні фари LEDriving мають визначні робочі характеристики: сучасну світлодіодну технологію для стилю, яскраве світло для випромінення та довший термін служби для більшої потужності.

.

Світлодіодні протитуманні фари
Світлодіодні зовнішні прилади, якими можна керувати за допомогою додатка

Фари LEDriving XENARC:
Версії Golf VI

Більше світла у вашому житті у трьох стильових модифікаціях

Фари LEDriving XENARC надають автомобілям Golf VI особливого вигляду, дозволяючи перейти від галогенних до ксенонових фар із світлодіодними денними ходовими вогнями та світлодіодними покажчиками.

Поєднання цих двох преміальних технологій освітлення призводить до появи інноваційних продуктів з виразним дизайном, доступним у трьох варіантах.

LEDriving XENARC
Світлодіодні зовнішні прилади, якими можна керувати за допомогою додатка

Родина LEDambient CONNECT

Стильне світло, яким можна керувати за допомогою додатка

Надайте особливого вигляду своєму автомобілю, використовуючи продукти LEDambient CONNECT. Прості у монтажі та використанні, ці інноваційні світлодіодні прилади використовують технологію Bluetooth.

Встановивши з'єднання з безкоштовним додатком LEDambient CONNECT через Bluetooth, можна синхронізувати свою музику з декількому (до 10) світлодіодними приладами LEDambient CONNECT, які світитимуть у такт із вашою музикою. Усіма можливими налаштуваннями кольорів також можна керувати з одного мобільного пристрою.

Зовнішнє освітлення з керуванням за допомогою додатка

Індивідуальний стиль освітлення салону автомобіля

Сучасне освітлення підкреслює ваш стиль

Світлодіодне дизайнерське освітлення салону

Світлодіодне освітлення салону

Світлодіодні лампи на заміну звичайних

Заміна звичайних ламп на світлодіодні повністю змінює враження від освітлення салону автомобіля. Можна вибирати лампи різної кольорової температури – від інтенсивного теплого білого світла з 4000 К до сучасного білого світла із синім відтінком із 6800 К, подібним до світла ксенонової лампи.

Перший вибір усіх водіїв, яким подобаються тюнінг і сучасний дизайн!

Світлодіодні лампи, що встановлюються у старому корпусі
Світлодіодне дизайнерське освітлення салону

Світлодіодне освітлення салону

Світлодіодне освітлювальне обладнання для стайлінгу автомобіля

Світлодіодне освітлення в салоні автомобіля освіжає, створює приємне враження і додає привабливого сучасного вигляду.

Світло відображає індивідуальність водія. Додайте особливих штрихів освітленню салону за допомогою світлодіодних стрічок серії LEDambient CONNECT, якими можна керувати через додаток. За допомогою світлодіодів кожен водій може створити особливу атмосферу в салоні свого автомобіля.

Світлодіодне освітлювальне обладнання для стайлінгу автомобіля

Світлодіодні аксесуари для різних ситуацій: Світлодіодні інспекційні ліхтарики, світильники для читання та світлові індикатори безпеки

Мобільні помічники із сильним світлом

Світлодіодні аксесуари

Світлодіодні аксесуари

Автомобільні аксесуари Практичне освітлення

Світлодіодні аксесуари від компанії OSRAM — це широкий діапазон продукції, яка вас вразить. Ці практичні та енергоефективні портативні джерела світла базуються на надійних світлодіодних технологіях і мають зручну ергономічну та навіть елегантну конструкцію, призначену для професіонального та приватного використання. Світлодіодні світильники для читання роблять подорож у легковому автомобілі приємнішою, а світлодіодні лампи аварійної сигналізації покращують рівень безпеки та зручні для рутинних робіт.

Світлодіодні аксесуари
Різні автомобілі з різними фарами головного світла

Що ви оберете?

Ще більше світла на дорозі, стильний вигляд або триваліший термін служби ламп?

Автомобільні лампи від ОSRAM відповідають багатьом вимогам. Що важливо в автомобільній лампі? Знайдіть лампу, що підходить для вас і вашого автомобіля.

Дізнайтеся більше

Сервіс

Гаряча лінія для питань щодо світлодіодної продукції (англійською та німецькою мовами)
Електронна пошта: automotive-service@osram.com
пн — пт. з 9:00 до 18:00
(центральноєвропейський час)