Автомобільне освітлення
 

Нагороди компанії OSRAM за автомобільну продукцію

Вищі результати для першокласної продукції

Оскільки компанія OSRAM дотримується дуже високих стандартів якості, наша продукція відома своїми високими технічними характеристиками та надійністю і є оптимальною для споживачів. У декількох порівняльних випробуваннях ламп у 2015 році компанія OSRAM змогла підтвердити свою високу репутацію серед фахівців і споживачів.

Зокрема лампа XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED отримала високі оцінки за високу якість, тривалий термін служби та високі технічні характеристики.

Деякі з наших нагород:

Компанія OSRAM отримує нагороду Bosch Global Supplier Award як найкращий постачальник

Компанія OSRAM отримує нагороду Bosch Global Supplier Award як найкращий постачальник

Група компаній Bosch має більш ніж 30 000 постачальників у різних країнах світу. Нагорода Bosch Global Supplier Award присуджується що два роки компаніям-партнерам за досягнення в розвитку технологій і наданні послуг.

Читати далі
Компанія OSRAM виграє нагороду для постачальників TEMOT International Supplier Award 2016

Компанія OSRAM виграє нагороду для постачальників TEMOT International Supplier Award 2016

На щорічній конференції групи компаній TEMOT International 9 травня 2017 року найкращі постачальники отримали нагороди в п'яти категоріях: глобальний постачальник, продаж та маркетинг, комерційні автомобілі, постачальник року та ...

Читати далі
Нагорода Auto EXPRESS за світлодіодний інспекційний ліхтарик LEDinspect MINI 125

Ліхтарик LEDinspect MINI 125 здобуває нагороду BEST BUY Award 2016

Ліхтарик LEDinspect MINI 125 здобув нагороду «Найкраща покупка» британського автомобільного журналу Auto Express у категорії безпровідних інспекційних ліхтариків. У порівняльному випробуванні для вересневого випуску журнал Auto Express випробував десять світлодіодних інспекційних ліхтариків різних виробників.

Читати далі
Нагорода журналу Auto EXPRESS за лампу XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED D1S

Випробування ксенонових ламп для фар, проведені журналом Auto Express: Нагорода «Найкраща покупка» за лампу XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED

«Чудова лампа, що варта своєї високої ціни»,— написав британський автомобільний журнал AUTO EXPRESS у випуску за листопад 2015 року, оголосивши ксенонову лампу OSRAM XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED переможцем свого першого порівняльного випробування ксенонових ламп для фар головного світла. Ця лампа, що встановлюється у старому корпусі, отримала престижний титул «Найкраща покупка» і виявилася єдиною з випробуваних ламп, що отримала найвищу оцінку.

Читати далі
Нагорода журналу AutoBILD за лампу XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED D2S

Порівняльне випробування ксенонових ламп, проведене журналом AUTO BILD у 2015 році: найкращі результати для ламп OSRAM XENARC

За результатами порівняльних випробувань ксенонових ламп, проведених німецьким автомобільним журналом AUTO BILD, лампа OSRAM XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED посіла перше місце. Інші лампи OSRAM також справили велике враження на журі. Лампа OSRAM XENARC COOL BLUE INTENSE посіла друге місце, а лампа XENARC ORIGINAL – четверте. За результатами випробування журнал AUTO BILD дійшов висновку, що дешевші лампи засліплюють більше.

Читати далі