Автомобільне освітлення
 

ONYX COPILOT

Гнучка світлодіодна лампа для читання

Лампа для читання ONYX COPILOT

Точне освітлення салону автомобіля

ONYX COPILOT — це гнучка світлодіодна лампа для читання з теплим світлом без відблиску. Завдяки високій гнучкості лампа ONYX COPILOT має широкий діапазон варіантів для освітлення різних зон салону автомобіля.

Лампа має еластичну, гнучку та дуже міцну шийку, виготовлену з матової чорної силіконової гуми, положення якої можна індивідуально налаштовувати. ONYX COPILOT фіксується. Кнопка вмикання та вимикання знаходиться на головці світильника. Ця стильна лампа підходить як для пасажирських (12 В), так і для вантажних (24 В) автомобілів.

ONYX COPILOT

Завдяки елегантному та динамічному дизайну світлодіодна лампа для читання ONYX COPILOT LED бездоганно інтегрується в інтер'єр автомобіля. Його м'яка, але чітко окреслена форма ненав'язливо створює сучасний вигляд, а матова чорна силіконова поверхня приємна на дотик. Еластична, гнучка та водночас стабільна шийка налаштовується відповідно до ваших потреб. Це забезпечує максимальну гнучкість: оптимальна для читання атмосфера з теплим білим світлодіодним світлом без відблиску для водія.

Каталог продукції: ONYX COPILOT
Салон автомобіля із світлодіодною лампою

Більше світлодіодного освітлення салону:

світлодіодні лампи у старому корпусі та стильне освітлення

Світлодіодне освітлення салону для автомобілів