Автомобільне освітлення
 

Автомобільні аксесуари

Мобільне, практичне та стильне світло

Мобільні помічники із сильним світлом

Як щодо того, щоб зазирнути під капот? Або почитати книгу на пасажирському місці увечері? Чи підібрати відповідне світло для майстрування? Усе це можливо з широким асортиментом світлодіодних аксесуарів від OSRAM. Світлодіодні аксесуари роблять подорож у легковому автомобілі приємнішою, покращують рівень безпеки та зручні для рутинних робіт. Насолоджуйтеся світлом: в гаражі, вдома або під час подорожі.

Практичні речі також можуть бути привабливими завдяки світлу

Світлодіодні аксесуари від компанії OSRAM — це широкий діапазон продукції, яка вас вразить. Ці практичні та енергоефективні портативні джерела світла базуються на надійних світлодіодних технологіях і мають зручну ергономічну та навіть елегантну конструкцію.

Світлодіодні інспекційні ліхтарики для професіонального та особистого використання

Різні товарні лінійки відповідають різним вимогам

Світлодіодні інспекційні ліхтарики для професіоналів

LEDinspect PRO — це повна лінійка інспекційних ліхтариків преміум класу, спеціально створена для професіонального використання в майстернях.

Ознайомтеся з повною лінійкою продукції LEDinspect PRO для професіоналів

Світлодіодні інспекційні ліхтарики для водіїв

Інспекційні ліхтарики LEDinspect для приватного використання — важливий елемент валізки з інструментами кожного домашнього майстра. Різноманітні прилади з різними характеристиками перетворять роботу з автомобілем на задоволення.

Дізнайтесь більше про асортимент продукції LEDinspect

Світлодіодні лампи аварійної сигналізації

Будьте готові до позаштатних ситуацій

LEDguardian ROAD FLARE & SAVER LIGHT PLUS

Лампи аварійної сигналізації LEDguardian від OSRAM — ідеальний світлодіодний аксесуар для водіїв, які бажають мати обладнання на будь-який випадок. Завдяки високопродуктивному білому світлодіодному світлу, ці вироби можна використовувати як ліхтарики для освітлення під час огляду та технічного обслуговування автомобіля.

Все про світлодіодні лампи аварійної сигналізації

Світлодіодні лампи для читання

Гарне освітлення для гарної поїздки

ONYX COPILOT

Завдяки елегантному та динамічному дизайну світлодіодний світильник для читання ONYX COPILOT LED бездоганно інтегрується в інтер'єр автомобіля. Він дає м'яке тепле світло без відблисків.

Більше інформації про світлодіодні лампи для читання