Автомобільне освітлення
 

Світлодіодні лампи аварійної сигналізації

Краща видимість із продуктами LEDguardian

Попереджувальний трикутник та автомобіль на запасній смузі

Лампи аварійної сигналізації LEDguardian від OSRAM — ідеальний світлодіодний аксесуар для водіїв, які бажають мати обладнання на будь-який випадок. Завдяки високопродуктивному білому світлодіодному світлу, ці вироби можна використовувати як ліхтарики для освітлення під час огляду та технічного обслуговування автомобіля. Потужний кольоровий аварійний сигнал, що створюється світлодіодними вогнями, також забезпечує видимість у небезпечних місцях і привертає увагу інших учасників дорожнього руху.

Ознайомтеся з лінійкою світлодіодних ламп аварійної сигналізації від OSRAM: високоефективна та надійна лампа аварійної сигналізації LEDguardian Road Flare та багатофункціональний ліхтарик LEDguardian Saver Light Plus. Яскравий світлодіодний світильник для дрібного ремонту автомобіля, практичної експлуатації в дорозі, а також лампа аварійної сигналізації для небезпечних ситуацій — ось два світильника, які знадобляться під час кожної поїздки.

LEDguardian ROAD FLARE

LEDguardian ROAD FLARE — це компактний та надійний світлодіодний аварійний сигнал, який може працювати у трьох режимах: проблиск, постійне увімкнення або функція ліхтаря. Сигнал має 16 довговічних світлодіодів, його світло добре помітне на великій відстані та чітко повідомляє про небезпеку.

Продукт і додаткова інформація про нього стануть доступні незабаром.

Каталог продукції: LEDguardian ROAD FLARE

LEDguardian SAVER LIGHT PLUS

LEDguardian SAVER LIGHT PLUS — це практичний універсальний сигнал. У ньому поєднуються ліхтар, аварійний сигнал та світильник для роботи. Завдяки потужному світлодіоду, а також вбудованому екстреному молотку та ножу для розрізання ременів безпеки, LEDguardian SAVER LIGHT PLUS стане ідеальним супутником у ваших подорожах.

Продукт і додаткова інформація про нього стануть доступні незабаром.

Каталог продукції: LEDguardian SAVER LIGHT PLUS