Автомобільне освітлення
 

Для наших автомобільних корпоративних клієнтів

Огляд інформації та матеріалів для завантаження

Розділ для бізнес-партнерів

Торговельний сектор потребує товарообігу — рішення пропонує компанія OSRAM. У стислій формі ми розмістили у розділі для корпоративних клієнтів чинну інформацію та матеріали для завантаження про автомобільне освітлення.

Компанія OSRAM є світовим лідером у сфері автомобільного освітлення, має багаторічний досвід та вирізняється високоефективними маркетинговими стратегіями, розвиненою логістикою збуту та надійною службою доставки.

Ми підтримуємо торговельний сектор та автомайстерні, надаючи матеріали для місць продажу, проводячи підготовку та рекламні кампанії. Це, у свою чергу, створює чудову основу для проведення консультацій та обговорень, які сприяють зростанню показників збуту.

Перейдіть до розділу для корпоративних клієнтів та ознайомтесь із доступними інструментами підтримки збуту, інформативними маркетинговими матеріалами та брошурами про продукцію, які можна завантажити.

Підтримка збуту та місць продажу

Привабливі рішення для збільшення товарообігу.

Кваліфіковані поради для наших корпоративних клієнтів

Наші автомобільні експерти готові відповісти на всі ваші запитання щодо продукції та послуг компанії OSRAM.

Телефонуйте на гарячу лінію за інформацією щодо світлодіодного автомобільного освітлення: Тел.: +49 89 62 13 33 22* або звертайтесь за електронною адресою: automotive-service@osram.com. Інформаційна телефонна лінія доступна німецькою та англійською мовами, з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 18.00 (за центральноєвропейським часом).

* вартість дзвінка згідно з тарифами стаціонарних або мобільних операторів

Чим ми можемо вам допомогти?

Зверніться до представника OSRAM або за адресою електронної пошти automotive-lighting@osram.com.