Автомобільне освітлення
 

Партнери та співпраця

Сильна мережа для вашої діяльності у сфері освітлення

Компанія OSRAM є світовим лідером у сфері автомобільного освітлення та перевіреним, надійним партнером. При виробництві нашої продукції та наданні послуг ми надаємо особливого значення сталому розвитку та постійному вдосконаленню автомобільного освітлення. Це дозволяє нам постійно відслідковувати розвиток ринку та тенденції.

Компанія OSRAM є членом визнаних асоціацій у автомобільному секторі та встановила тісні зв'язки зі своїми партнерами, наприклад часто підтримує їхні кампанії.

Verein Freier Ersatzteilemarkt e.V.

VREI — Verein Freier Ersatzteilemarkt e.V.

VREI — це асоціація зацікавлених сторін, що складається з більш ніж 50 провідних виробників автомобільних компонентів. Головною метою VREI та її членів є представлення інтересів усіх учасників на ринку послуг.

Члени VREI отримують вигоду від активної співпраці в межах асоціації, створюючи платформу для обміну ідеями та досвідом. У рамках семінарів і робочих груп асоціація бере активну участь у роботі над питаннями, що на сьогодні впливають на незалежний від автовиробників ринок запасних частин.

Більше інформації: веб-сайт VREI

GVA — Gesamtverband Autoteile-Handel e.V.

GVA — галузеве об'єднання та водночас політичне представництво зацікавлених сторін для оптового сектору автомобільних компонентів у Німеччині. Об'єднання також представляє близько 2000 дилерів автозапчастин. У асоціації представлено понад 150 торговельних компаній з більш ніж 1000 операційними місцями та близько 130 виробниками автомобільних компонентів.

Gesamtverband Autoteile-Handel e.V прагне до справедливої​конкуренції на ринку автомобільних запчастин. Робота асоціації зосереджена на забезпеченні та розширенні ринку безкоштовних послуг для транспортних засобів як реальної альтернативи ремонту для споживачів, а також на підтримці рівних можливостей дилерів запасних частин порівняно з автомобільною промисловістю.

Більше інформації: веб-сайт GVA (німецькою мовою)
Gesamtverband Autoteile-Handel e.V.
Європейська асоціація автомобільних постачальників

CLEPA — Європейська асоціація автомобільних постачальників

Європейська асоціація автомобільних постачальників CLEPA (Comité de Liaison de la Construction d'Equipements et de Pièces d'Automobiles), штаб-квартира якої знаходиться у Брюсселі, представляє більше 100 важливих автомобільних постачальників та 25 національних торговельних та європейських галузевих асоціацій.

Асоціація прагне підтримувати інновації та створювати робочі місця для висококваліфікованих спеціалістів у автомобільній промисловості. CLEPA також піклується про питання екологічної безпеки транспортних засобів та сталього розвитку промисловості.

Більше інформації: веб-сайт CLEPA

ZDK: Zentralverband Deutsches Kraftfahrzeuggewerbe

ZDK представляє на національному рівні професійні інтереси близько 40 000 компаній з обслуговування автомобілів. Щоосені відбувається «Перевірка світла», організована Zentralverband Deutsches Kraftfahrzeuggewerbe. Кампанія підтримується багатьма визнаними партнерами та зазвичай проходить під патронатом міністра транспорту Німеччини.

У рамках кампанії водії можуть безкоштовно перевірити освітлювальні системи своїх автомобілів у автомайстернях, що беруть участь у заході. Таким чином, кампанія «Перевірка світла» значно сприяє підвищенню рівня безпеки на дорогах. Щороку компанія OSRAM виступає офіційним партнером тижнів «Перевірки світла».

Більше інформації: веб-сайт GVA (німецькою мовою)
Zentralverband Deutsches Kraftfahrzeuggewerbe