Автомобільне освітлення
 

Інструкції з монтажу

Відео зрозуміло та інформативно ілюструють простий процес монтажу продукції OSRAM. Інструкції містять поетапний опис збірки і, за потреби, доступні для швидкого завантаження та друку. Цікаві відео наочно представляють лампи та обладнання OSRAM.

Ми з радістю надамо відео з бази відеоданих OSRAM про продукцію OSRAM та її монтаж для демонстрації у місцях продажу. Зверніться до контактної особи в компанії OSRAM для налаштування облікового запису партнера.

Ідеально підходить для ваших клієнтів: стислий огляд повного асортименту нашої продукції для автомобілів. Асортимент світла для автомобільних ламп OSRAM забезпечує швидкий огляд інформації та технічних характеристик продукції.

Завантажити: LEDriving PX-5 (LEDDRL301) (PDF) Завантажити: LEDriving PX-5 CL 15 (LEDDRL301 CL15) (PDF) Завантажити: LEDriving PX-4 (LEDDRL401) (PDF) Завантажити: LEDriving FOG (LEDFOG101) (PDF) Завантажити: Кронштейни LEDriving FOG для Toyota (LEDFOG101-TY-M) (PDF)

Чи підходять денні ходові вогні для автомобіля вашого клієнта? Ви зможете легко відповісти на це запитання, скориставшись списком варіантів застосування, з яким можна ознайомитись та завантажити у цьому розділі.

Завантажити: Блок управління LEDriving Canbus 4W/5W (PDF) Завантажити: Блок управління LEDriving Canbus 50W (PDF) Завантажити: Покажчик автомобілів для LEDambient для підсвічування дверей (PDF) Завантажити: ONYX COPILOT (PDF)