Автомобільне освітлення
 

Інспекційні ліхтарики LEDinspect PRO

Професійні помічники у вашій майстерні

Світлодіодні інспекційні ліхтарики для щоденного використання

Нові інспекційні ліхтарики LEDinspect PRO спеціально розроблені для комплексного технічного обслуговування. LEDinspect PRO покращує видимість завдяки сучасним світлодіодам, що забезпечують виняткову яскравість: інтенсивне біле світло з кольоровою температурою до 6000 К. Кожна унікальна конструкція лампи відображає розуміння професіонального застосування та подає світло саме туди, де це потрібно.

Переваги для вашої роботи

Виняткова практичність: майже всі лампи обладнані міцною акумуляторною батареєю, що забезпечує комфортну роботу. Крім того, продукція LEDinspect PRO зручна для використання, май стійку до забруднення поверхню та є водостійкою (відповідно до різних типів захисту). Багато ліхтарів мають магніти, затискачі, гачки, факели та розширення, щоб спрямувати світло та звільнити вам руки.

Завантажити: Брошура LEDinspect (pdf)

LEDinspect PRO SLIMLINE 280

LEDinspect PRO SLIMLINE 280 допомагає вам краще бачити під час ремонту автомобіля. Заряду цього гнучкого акумуляторного інспекційного ліхтарика вистачає на 4 години роботи. Високоефективні довговічні світлодіоди виробляють потужне світло для вашого гаража. Окрім потужного основного світла (280 лм) цей довговічний прилад має функцію ліхтаря (70 лм). Поставляється із вбудованим акумулятором та базовою станцією.

Каталог продукції: LEDinspect PRO SLIMLINE 280

LEDinspect PRO BONNET 1400

LEDinspect PRO BONNET 1400 забезпечує потужний світлодіодний світловий вихід до 1400 лм. Завдяки надтонкому і надійному дизайну та регульованому телескопічному монтажу цей інспекційний ліхтар освітлює кожен відсік двигуна або салону. Він сприяє вашій роботі однорідним променем довжиною 1,80 м та має додатковий розкладний кронштейн. Для простої зарядки скористайтесь кабелем 5 м.

Каталог продукції: LEDinspect PRO BONNET 1400

LEDinspect PRO PENLIGHT 150

LEDinspect PRO PENLIGHT 150 — це один із найяскравіших тонких кишенькових ліхтариків. Він забезпечує інтенсивне біле світло кольоровою температурою до 6000 К.

Цей ліхтарик можна встановлювати різними способами завдяки магніту та затискачу, щоб звільнити руки для роботи. Батарейки не потрібні — заряджайте ліхтарик через USB-порт, з'єднання постійного або змінного струму.

Каталог продукції: LEDinspect PRO PENLIGHT 150

LEDinspect PRO PENLIGHT 150 UV-A

LEDinspect PRO PENLIGHT 150 UV-A освітлює необхідні області під час ремонту автомобіля. Завдяки довговічним високоефективним світлодіодам цей інспекційний ліхтарик забезпечує відмінне освітлення. Окрім того, його світлодіоди оптимізовані для ультрафіолетового світла, наприклад для роботи з кондиціонерами. За допомогою цього ліхтарика ви знайдете навіть найменший витік.

Каталог продукції: LEDinspect PRO PENLIGHT 150 UV-A

LEDinspect PRO POCKET 280

LEDinspect PRO POCKET 280 — високоякісний надтонкий світлодіодний інспекційний ліхтарик на акумуляторах кишенькового розміру. Цей компактний, потужний робочий ліхтарик можна використовувати багатьма способами. Завдяки зручній конструкції та яскравому світлу ви можете легко виконувати точні роботи. При роботі з автомобілем ліхтарик зручно кріпити за допомогою магніту або затискача.

Каталог продукції: LEDinspect PRO POCKET 280

Сервіс

Гаряча лінія для питань щодо світлодіодної продукції (англійською та німецькою мовами)
Електронна пошта: automotive-service@osram.com
пн — пт. з 9:00 до 18:00