Автомобільне освітлення
 

Лазерне світло для фар головного світла

Остання тенденція у автомобільному освітленні

Лазерне світло у BMW i8

Лазерне світло — це абсолютна інновація у автомобільному освітленні і наступний великий крок вперед з моменту впровадження галогенних, ксенонових та світлодіодних технологій. Тенденції у сфері освітлення відкривають цілком нові горизонти у дизайні та характеристиках фар.

У майбутньому будуть проектуватись набагато менші за розміром фари з більш ефективним лазерним світлом.

Лазерні діоди особливо вражають своїм малим розміром. Один лазерний діод створює майже точковий світловий потік на кількох тисячних долях міліметра.

На сьогодні яскравість лазерного діода уже майже вчетверо перевищує яскравість світлодіода. Це означає, що у майбутньому фари можуть стати ще меншими, при чому інтенсивність їхнього світла не зменшиться.

Головною перевагою для водіїв є найширший діапазон цих фар порівняно з будь-якою існуючою технологією. Це підвищує рівень видимості для водія, посилюючи безпеку дорожнього руху.

Запитання та відповіді щодо лазерного світла

BMW i8, Audi R8 LMX та нові BMW 7 серії: перші серійні автомобілі з лазерним дальнім світлом.

Вихід моделей BMW i8 та Audi R8 LMX відбувся майже одночасно з першими серійними автомобілями з лазерними фарами. У 2015 році вийшла модель BMW 7-ї серії. Компанія OSRAM брала безпосередню участь у цьому проекті в якості системного партнера: у основі технології лазерного дальнього світла лежать розробки підрозділу спеціального освітлення компанії OSRAM. За рахунок лазерної технології дальнє світло цих автомобілів має діапазон до 600 м, що вдвічі перевищує показники стандартних світлодіодних фар головного світла.

Відео: OSRAM Гербрехтінген: розробка інноваційних рішень для автомобільного освітлення