Автомобільне освітлення
 

Тенденції в автомобільному освітленні

Автомобільні тенденції

Сучасне автомобільне освітлення — це реальний мега-тренд! Розвиток технологій освітлення спонукає автомобілістів шукати останні інноваційні рішення. Основні напрямки тенденцій та досліджень у сфері автомобільного освітлення — покращена продуктивність, посилена безпека та яскравий дизайн.

Компанія OSRAM, найбільший у світі постачальник освітлення для автомобільної промисловості, знаходиться на передньому краї технологічних досягнень.

Огляд тенденцій:

Лазерне світло

Лазерне світло: нова технологія для фар головного світла

Вихід моделей BMW i8 та Audi R8 LMX відбувся майже одночасно з першими серійними автомобілями з лазерними фарами. Компанія OSRAM брала безпосередню участь у розробці інноваційної лазерної технології. Тенденції у сфері освітлення відкривають цілком нові горизонти у дизайні та характеристиках фар.

Тенденція: лазерне світло для фар головного світла
Лазерне світло

Світлодіодні фари головного світла з мікроструктурованою системою повороту (µAFS)

У рамках дослідницького проекту, що проводився протягом останніх трьох років, була створена інтелектуальна фара з високою роздільною здатністю, яка постійно аналізує погодні умови. Це виводить адаптивне фронтальне освітлення на новий рівень. Компанія OSRAM, що здійснювала загальне управління проектом і входила до дослідницької групи, успішно завершила розробку основи для інтелектуальних світлодіодних фар з високою роздільною здатністю.

Тенденція: світлодіодні фари головного світла µAFS
Підсвічування панелі з використанням органічних світлодіодів

Підсвічування панелі приладів органічними світлодіодами — наступний етап розвитку світлодіодів

Органічні світлодіоди (OLED) — це новий етап технічного розвитку світлодіодів. Панельні радіатори з рівномірним розподілом світла, численними світлими тонами та повністю гнучким дизайном — це майбутнє автомобільного освітлення, що пропонує багато можливостей для внутрішнього та зовнішнього освітлення.

Тенденція: органічні світлодіоди — сучасне освітлення панелі приладів
Фари головного світла з гнучким джерелом світла

Фари головного світла з гнучким джерелом світла вперше представлені із світлодіодною технологією.

Динамічні фари головного світла з гнучким джерелом світла — цілком новий рівень технології майбутнього. Досі для переміщення компонентів фари та або всієї фари використовувалися спеціальні механізми. Це вже у минулому. Завдяки технології світлодіодів тепер простіше запровадити такі інновації як система адаптивного освітлення (AFS).

Тенденція: фари головного світла з гнучким джерелом світла вперше із світлодіодною технологією
Гнучкий органічний світлодіод

Гнучкі органічні світлодіоди для освітлення автомобіля

Технологія органічних світлодіодів відкриває нові можливості для джерел світла. На сьогодні проект R2D2, у якому бере участь компанія OSRAM, викликає величезний інтерес серед клієнтів у автомобільній промисловості.

Тенденція: гнучкі органічні світлодіоди для освітлення автомобіля

Автомобільні інструменти

Ознайомтесь із захопливими інтерактивними інструментами OSRAM

Додаткова інформація