Автомобільне освітлення
 
Лампи ULTRA LIFE і XENARC ULTRA LIFE з більш тривалим терміном служби

Лампи ULTRA LIFE і XENARC ULTRA LIFE з більш тривалим терміном служби

Кермуйте довше, хвилюйтесь менше.

Автомобільні лампи OSRAM ідеально підходять водіям, які віддають перевагу їзді з увімкненими фарами вдень або багато подорожують вночі.

Лампи для фар лінійки ULTRA LIFE повністю відповідають своїй назві: вони мають найдовший серед усіх автомобільних ламп OSRAM термін служби, втричі довший порівняно зі стандартними галогенними лампами, і майже вчетверо довший порівняно зі стандартними ксеноновими лампами.

Досвідчені водії знають, що при частому використанні лампи швидко виходять з ладу. І не всі фари головного світла легко замінити, коли це необхідно.

Обирайте автомобільні лампи ULTRA LIFE та XENARC ULTRA LIFE та не витрачайте сили та кошти на часту заміну ламп. Це, у свою чергу, допомагає зменшити кількість відходів, що корисно для довкілля.

Завантажити: Брошура продукції ULTRA LIFE та XENARC ULTRA LIFE Завантажити: Автомобільні світлові прилади – каталог 2016/17 (PDF)
Автомобіль із лампами ULTRA LIFE

ULTRA LIFE

Довговічні галогенні лампи для фар головного світла

Автомобільні лампи OSRAM ULTRA LIFE найкращі у тому, що стосується довговічності. Порівняно зі стандартними галогенними лампами, вони слугують втричі довше. Крім того, лампи ULTRA LIFE мають сучасний дизайн зі срібним ковпачком. Вони ідеально підходять водіям, які часто подорожують, і пасують до фар головного світла з повністю прозорого скла

Каталог продукції: ULTRA LIFE
Автомобіль з лампами XENARC ULTRA LIFE

XENARC ULTRA LIFE

Ксенонова фара головного світла з подовженим терміном служби

Автомобільні лампи XENARC ULTRA LIFE найкращі у тому, що стосується довговічності. Вони мають у чотири рази довший термін служби порівняно зі стандартними газорозрядними лампами високої інтенсивності (HID), та надаються з десятирічною гарантією OSRAM за умови реєстрації в мережі Інтернет. Це означає довший термін між замінами для вашої зручності!

Каталог продукції: XENARC ULTRA LIFE

Довший термін служби для різних застосувань

Сигнальні лампи ULTRA LIFE

Сигнальні лампи ULTRA LIFE придатні для багатьох варіантів застосування — у якості бокових світлових сигналів, габаритних вогнів, стоп-сигналів та ін. Привабливість цих сигнальних ламп полягає в їхньому тривалому терміні служби, що забезпечує оптимальну надійність під час поїздок вдень чи вночі. Це означає менш часту заміну ламп, довший термін служби та економію витрат — правильний вибір, особливо для водіїв, які часто подорожують.

Каталог продукції: Сигнальні лампи ULTRA LIFE
Різні автомобілі з різними фарами головного світла

Що ви оберете?

Ще більше світла на дорозі, стильний вигляд або триваліший термін служби ламп

Автомобільні лампи від ОSRAM відповідають багатьом вимогам. Що важливо в автомобільній лампі? Знайдіть лампу, що підходить для вас і вашого автомобіля.

Дізнайтеся більше

Сервіс електронної пошти для клієнтів

З питаннями щодо виконання гарантії або стосовно нашої продукції звертайтесь до нас!
Електронна пошта: automotive-service@osram.com
(англ./нім.)