Автомобільне освітлення
 

Реалізація гарантії на автомобільні лампи, фари, блоки та додаткове обладнання

Система забезпечення якості OSRAM передбачає моніторинг якості та ретельні випробування інноваційної високотехнологічної продукції OSRAM, що гарантує її високу якість.

Але якщо у вас виникли претензії, зверніться до компанії OSRAM для отримання інформації про гарантію на її продукцію.

Гарантія на фари

Галогенні фари легко замінити на фари OSRAM LEDriving XENARC, оснащені ксеноновою лампою OSRAM, світлодіодними денними ходовими вогнями та сигнальними лампами. Надайте своєму Golf VI нового стильного вигляду, забезпечивши більш біле світло, ніж від галогенних ламп. Нові лампи повністю відповідають правилам Європейської економічної комісії для транспортних засобів. Дізнайтеся більше про гарантію тут.

Гарантія на світлодіодні продукти

Від денних ходових вогнів до протитуманних фар: OSRAM пропонує світлодіодні блоки на будь-який смак і в різних цінових діапазонах. Світлодіоди добре підходять для зовнішнього освітлення, оскільки мають тривалий строк служби і є стійкими до вібрацій. Окрім цього, вони мають високий коефіцієнт корисної дії та забезпечують високу яскравість при низькому споживанні електроенергії. Ось як працює гарантія на світлодіодні блоки.

Гарантія на портативне LED освітлення та освітлювальне обладнання для салону

Лінійка додаткового світлодіодного обладнання OSRAM забезпечує енергоефективне, стильне портативне освітлення для будь-яких транспортних засобів, від легкових або вантажних автомобілів до велосипедів. Також ви можете створити цілком унікальне внутрішнє освітлення за допомогою освітлювального обладнання OSRAM для салону, в якому використані сучасні світлодіодні технології.

Гарантія на LED лампи, що встановлюються замість традиційних

Компанія OSRAM пропонує сучасні світлодіодні лампи, що встановлюються замість традиційних, для освітлення салону автомобіля. Вони забезпечують цілком нове освітлення, споживають до 80 % менше енергії і мають гарантію до п'яти років.

Унікальна гарантія на лампи ULTRA LIFE

Лампи ULTRA LIFE постачаються з надійною гарантією для некомерційного використання. Галогенні лампи ULTRA LIFE мають гарантію на три роки з додатковим четвертим роком за умови їхньої реєстрації через Інтернет. Лампи XENARC ULTRA LIFE мають унікальну гарантію на 10 років для кінцевих споживачів за умови їхньої реєстрації через Інтернет.

Реалізація гарантії на оригінальні лампи XENARC ORIGINAL

Ксенонові лампи забезпечують яскравіше світло, кращу видимість і заощаджують гроші, необхідні для заміни ламп, і час на технічне обслуговування. Компанія OSRAM пропонує кінцевим споживачам чотирирічну гарантію на оригінальні лампи XENARC. Дія гарантії не поширюється на OEM-продукцію.