Автомобільне освітлення
 
Оригінальні запасні частини

Оригінальні запасні частини

Очікувана надійність і якість

Серія OSRAM ORIGINAL – надійні ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ для легкових автомобілів

Якість продукції серії OSRAM ORIGINAL доведена мільйонами її користувачів. Покладіться на надійність оригінальної продукції з відмінним співвідношенням ціна-якість.

Завдяки безперервним розробкам нових видів продукції та її високій якості, підтвердженої сертифікатами, компанія OSRAM стала провідним виробником освітлювального обладнання для автомобільної галузі. Скористайтеся перевагами нашого досвіду виробника надійної продукції та замініть лампи на своєму автомобілі на високоякісні оригінальні лампи OSRAM.

Завантажити: Автомобільні світлові прилади – каталог 2016/17 (PDF)

Відкрийте для себе весь асортимент оригінальної продукції OSRAM: надійні ксенонові та галогенні автомобільні лампи, універсальні сигнальні лампи, а також практичні бокси зі запасними лампами.

XENARC ORIGINAL

Лампи лінійки XENARC ORIGINAL встановлюють стандарти для сучасного автомобільного освітлення з використанням ксенонових ламп. Кольорова температура до 4500 К робить світло цих ламп ближчим до природного денного світла і приємнішим для очей, ніж світло звичайних галогенних ламп (з кольоровою температурою 3200 К). Компанія OSRAM пропонує великий асортимент оригінальних запасних частин. Усі вони відрізняються високою якістю і надійністю, доведені мільйони разів при використанні в нових автомобілях провідних виробників. Компанія OSRAM запроваджує інновації при виготовленні навіть звичайних ламп – ми єдиний у світі виробник ламп типу D8S, які не містять ртуті та споживають лише 25 Вт електроенергії!

Основні переваги:

 • Чотирирічна гарантія OSRAM.
 • Ідеальні лампи для заміни старих ламп.
 • Якість оригінальної запчастини.
 • Тривалий термін експлуатації.
 • Яскраве ксенонове світло.

Інформація про безпечне використання

Для заміни ламп XENARC радимо скористатися послугами кваліфікованого механіка.

Каталог продукції: XENARC ORIGINAL

ЛІНІЙКА OSRAM ORIGINAL

Якість класичних галогенних ламп для легкових автомобілів лінійки ORIGINAL доведена мільйонами користувачів. Оригінальні надійні лампи OSRAM з високими характеристиками для стандартного освітлювального обладнання в нових автомобілях провідних виробників. Продукція цієї серії має високу надійність, підтверджену сертифікатами, та оптимальне співвідношення ціна-якість. Встановіть ці високоякісні лампи замість своїх старих ламп.

Основні переваги:

 • Оригінальні запасні лампи високої якості.
 • Оптимальне співвідношення ціна-якість.
 • Широкий діапазон продукції.
Каталог продукції: ЛІНІЙКА ORIGINAL

Комплекти запасних ламп OSRAM

У деяких європейських країнах законодавство вимагає наявності в автомобілі комплекту запасних ламп. У будь-якому випадку завжди рекомендується мати із собою комплект оригінальних запасних частин, особливо під час тривалих поїздок. Комплекти запасних автомобільних ламп OSRAM повністю забезпечують ці потреби. Різні варіанти комплектів містять повний набір запасних ламп високої оригінальної якості. Для зберігання компактних комплектів запасних ламп OSRAM легко знайти місце, і вони завжди стануть у нагоді у разі виходу лампи з ладу.

Основні переваги:

 • Продукція якості оригінальних запчастин.
 • Потрібну лампу легко підібрати за зручним маркуванням та ілюстрованими вказівками з використання.
 • Запасні лампи завжди під рукою, гарантуючи безпеку під час поїздок.
 • Ця продукція відповідає вимогам щодо комплекту запасних ламп, які необхідно мати в автомобілі в деяких європейських країнах.
Каталог продукції: Комплекти запасних ламп ORIGINAL

Оригінальні сигнальні лампи

Доведена якість для різних задач

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ OSRAM

Новаторські рішення для освітлення легкових автомобілів

Висока якість і дотримання стандартів обов'язкові для надійного освітлення пасажирських автомобілів. Компанія OSRAM забезпечує відповідність цим вимогам на всіх своїх виробничих лініях. Компанія OSRAM постачає інноваційне освітлювальне обладнання провідним виробникам автомобілів протягом багатьох років – безпосередньо на виробничі лінії, а також на половину всіх автомобілів, які щорічно виготовляються у світі.

Дізнайтеся більше про ЯКІСТЬ ОРИГІНАЛЬНИХ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН OSRAM
Різні автомобілі з різними фарами головного світла

Що ви оберете?

Ще більше світла на дорозі, стильний вигляд або триваліший термін служби ламп

Автомобільні лампи від ОSRAM відповідають багатьом вимогам. Що важливо в автомобільній лампі? Знайдіть лампу, що підходить для вас і вашого автомобіля.

Дізнайтеся більше

Сервіс електронної пошти для клієнтів

З питаннями щодо виконання гарантії або стосовно нашої продукції звертайтесь до нас!
Електронна пошта: automotive-service@osram.com
(англ./нім.)